Skocz do zawartości

Zdychaj poczto, zdychaj!


mieczotronix

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre. A od czego macie samochody bym się zapytał :) A jeśli chodzi o ostrożność z paczkami.... to nie ma żadnej ostrożności ! Kiedyś odbierałem paczkę z poczty (awizowaną) w której były delikatne rzeczy (porcelana). Na paczce nawet napisane było że kruche żeby się obchodzić ostrożnie. Dałem awizo kobiecie przy okienku ,a drzwi do magazynu były otwarte. Szukała przez chwilę paczki. Znalazła ją na podłodze. Pod inną paczką. I wszystko by było OK gdyby nie to ,że leżała pod paczką którą Pani z poczty nie mogła unieść. :shock: No może za dużo powiedziane nie mogła ,ale paczka miała ponad metr i na bank ważyła 15 kilo ! Więc chyba nie ma różnicy co napiszemy na paczce ,tak samo zostanie potraktowana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i dziś paczka dotarła po 12 dniach. Muszę chyba tu publicznie pocztę ładnie przeprosić, bo okazało się że przyczyną była błędna nazwa mojej ulicy. Jednak pocztowcy dali radę i domyślili się gdzie mieszkam.

Więc oficjalnie muszę zjarać cegłę:

:oops: :oops: :oops:

 

Przynajmniej tym razem to nie było "znowu to samo" jakaś ekscytują fabuła, w dodatku z happy endem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie robi wielkiej różnicy czy chodzi o pocztę, czy o firmę kurierską. Ten bajzel i sieczkę z przesyłek to robią konkretni i identyfikowalni ludzie wykonujący swoją (nie za darmo w końcu) pracę na odp...... się. Po mojemu to właśnie rozwala autorytet firmy tej czy innej i wkurza nas- klientów płacących na dokładkę za zdemolowanie naszych przesyłek :evil: :devil:.

Dziwne tylko jest to, że kiedy usiłujemy reklamować złą jakość usług to najczęściej słyszymy w odpowiedzi masę wymijających meritum sprawy bzdur. A powinni wypożyczyć sobie takiego delikwenta, dobrać mu się do :ass: i nauczyć jak należy wykonywać swoją robotę, albo wymienić na lepszy model :devil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem takie przygody z "donosicielem" zwanym dalej Pocztą Polską. Rdzenie do skrzydeł paczka priorytetowa 2 tygodnie. otatnio też kupiłem coś na allegro: priorytet-tydzień. Prawda jest jednak taka, że jeśli nie zapłacimy za tą naklejkę "priorytet" to 4 tyg. przesyłki gwarantowane (tyle trwała dostawa interfejsu PC bo poskapiłem złotówki :/ )

Natomiast korzystałem z usług kurierów i przesyłki zawsze dorączone w 2 dni. I nie narzekali jak musieli wnieść pudło ważące 50kg z 29-calowym telewizorem.

Dobrze, że Poczta zaczyna mieć konkurencję w postaci innych doręczycieli(nie mówie tu o kurierach). :devil:

Pod tytułem wątku podpisuje się obiema rękami ( z czego jedną z polamanym palcem =( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inny problem-mieszkam w Olsztynie,ale tym koło Częstochowy.O ile poczta u mnie działa w przyzwoity sposób(jedno poszukiwanie paczki przez dwa lata,dość szybkie terminy)to firmy kurierskie nie wiedzą co to kod pocztowy miejscowości.

Przez dwa lata trzy razy szukałem paczki(w tym Master Link dwa razy).Zmywarka zamiast dojechać w dwa dni jechała tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

dzis doznalem szoku... Nagla odmiana-kiedys listonosz nawet awizo nie zostawial, teraz aby dostarczyc przesylke przeskoczyl 1,5m płot. Paczuszka dostarczona do reki-oby wiecej takich pracownikow :)

 

Tak zawziął się, żeby doręczyć, że nawet furtki nie poszukał :devil: . Czyżby prezesi tej szacownej firmy zaglądali do PFMRC :roll: i teraz przeprogramowali donosicieli na nadgorliwość :devil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przekaz pocztowy (wpłacenie pieniędzy na poczcie w BYDGOSZCZY ,a odbiór do rąk osobistych w moim mieszkaniu w Krakowie ) do mnie z Bydgoszczy szedł nie całe 2.5 godziny :) To chyba rekord :wink: Sam byłem zdziwiony słysząc "listonosz" chwilę po tym jak widziałem innego listonosza wkładającego listy do skrzynki.... Ze skrajności w skrajność !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.