Skocz do zawartości

Sbach 342 firmy Axar, pytania i problemy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jakieś nowości odnośnie Sbacha? Czekam na ten model i jestem bardzo ciekawy jak to wychodzi wagowo na koniec. Jestem posiadaczem mniejszej wersji tego modelu też AXAR 1520mm i ogólnie jestem bardzo zadowolony z niego.Nie wiem jak w wersji 1800mm ale w moim jedyny mankament jaki znalazłem to brak wzmocnienia pod SW.Po 2 locie najzwyczjniej w świecie złamał się w połowie.Po rozklejeniu okazało się że w miejscu wklejenia SW opiera się tylko na 2 żeberkach i do tego z miękiej balsy.Co do SW to w moim jest dzielony na dwa serwa tak że byłbym bardzo żdziwiony tym jednym serwem w wersji 1800mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wysokość daj jedno lub 2 Hs 945mg zamiast tego dziadostwa, akurat na sterze wysokości nie ma co oszczędzać (bez 1 lotki da się wylądować , bez kierunku na linkach też ) a sprobuj bez SW . W tych konstrukcjach Axara (Goldwings) można dać jedno serwo (jest metalowe u do łączenia połówek SW) lub 2 osobne bez niego. Ja dałem jedno (i tak mam za ciężki dziób w UB 30cm3). Mam serwa Blue bird z metalowymi trybkami, męczyłem je na testerze przed montażem). Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga 2760gr z paliwem.zbiornik 270ml. stokowy. 6 serw .lotki hs 422 x2,sw 2x standart 6,5kg,sk 13kg 55gr i wcale nie jest za dużo,przepustnica hs 322.Silnik 4-takt ASP 91 AR,bec, li pol 2100 .Spokojnie można zejść do 2500gr po zamianie serwa na przepustnicy,pakiecie,pewnie i silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam kolegów modelarzy w tym sezonie latalem Exstrą 300LP 1860mm z Axar

(GOLDWING) i powiem latalo sie super zamotowalem DLE 30 smigło fiala i mialem duży zapas mocy, w pionie szedł ja strzała sam bylem zaskoczony. Niestety co piekne kiedyś cię kończy i teraz jest na warzsztacie ale polecam tem model swietnie lata a jesli chodzi o sbacha to ustawienie silnika wystarczy przykrecić go do domku i ten kąt który jest zrobiony fabrycznie w zupełnosci wystarczy i nie trzeba podkładek jak go dobrze sie wytrywuje będzie latał jak po sznurku, nie sądze żeby pod wzgledem lotu bardzo sie różniły pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas 39 jeśli chodzi o wage to sbacha wychodzi bardzo podobnie jak extra ok 4100g do 4500g

u mnie silnik DLE30, dwa wyłączniki wysokoprądowe hiteka, A123 6,6V 3300 mAh 2 cele na bezposrednie zasilanie serw, pakiet pakiet Li-Ion 2600mAh 7,4V z bec na zaplon, zaplon serwa zmiescilem sie w około 4400g pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.