Skocz do zawartości

RcParts.com.pl -> Serdecznie zapraszamy do nowego sklepu!


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka modeli już poprawionych a tego REVOLVER .61-.91 SPORT AEROBATIC macie z 800 na 699 przecenionego. Za zauważenie błędów :)

A tak na serio to dziękuje za zwrócenie uwagi.[/quote

Na stronie jest nie za 699 a za 779 taka mała różnica :wink:

A ja mam pytanie odnośnie mojego zamówienia w moim koncie nie ma nic o statusie mojego zamówienia pieniążki przelałem na wasze konto i nic ani słychu ani widu przesyłki.

czyżby kurier miał aż takie opóźnienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona na mój gust całkiem ładna- jest kilka błędów, np. w kategorii kamery znalazłem serwo, ale może to tak celowo, nie wiem :D

Co do podpowiedzi to ja bym jeszcze postarał się o fotografie i opis każdego produktu, chociaż wiem że to bardzo pracochłonne, ale znacznie ułatwia wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze, pieniążki wpłynęły 12 kwietnia co potwierdziliśmy mailem a zamówienie od dzisiaj do Pana jedzie ;) statusy zmieniamy na ogół około godziny 20-21 więc jeszcze dzisiaj otrzyma Pan maila z potwierdzeniem wysyłki ;)

 

Co do serwa, one tam ma być :) jest to serwo z ACME specjalnie do FCO. Nie różni się specjalnie od zwykłego serwa ale jest one specjalnie do FCO i idealnie pasuje do obudowy.

 

Opisy i zdjęcia szczerze mówiąc to katorga... Sukcesywnie je wprowadzamy ale zajmuje to olbrzymie ilości czasu. Mogę jednak zapewnić że jutro lub w sobote pojawi się ponad 200 aktualizacji w opisach i zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.