Jump to content

RcParts.com.pl -> Serdecznie zapraszamy do nowego sklepu!


Recommended Posts

Pragnę zaprosić wszystkich pasjonatów modelarstwa zdalnie sterowanego do nowo otwartego sklepu internetowego który jest dostępny pod adresem WWW.RCPARTS.COM.PL

Oferujemy szeroki wybór asortymentu w bardzo konkurencyjnych cenach, częste aktualizacje asortymentu o nowe pozycje i bardzo miłą obsługę. Posiadamy bardzo rozbudowany i przyjazny dla klienta serwis www. Akceptujemy płatności on-line poprzez serwis platnosci.pl dzięki któremu opłacisz zamówienie w kilka sekund, wystarczy że posiadasz konto w obsługiwanym banku. Pełna lista banków dostępna jest pod tym adresem (klik). Za zakupy zapłacisz równie łatwo co w serwisie Allegro.pl. Na dzień dzisiejszy w asortymencie posiadamy wszystkie liczące się w Polsce marki, pełną listę znajdziesz na stronie sklepu i na facebooku. Ciągle się rozwijamy i jesteśmy otwarci na opinie klientów a nawet wręcz jej potrzebujemy by zaspokoić wasze potrzeby. My wiemy że u nas w kraju modelarstwo RC to nie jest tania zabawa! Na początku planujemy kilka akcji reklamowych w których będzie można zgarnąć rabaty na zakupy, bony do wykorzystania w sklepie oraz co najważniejsze ciekawe i cenne nagrody rzeczowe.

 

Dla wszystkich osób które zarejestrują się do 10.04 rabat na pierwsze zakupy w wysokości 5%. W kwietniu rusza także konkurs w którym do zgarnięcia będą bony na zakupy w wysokości 100, 50 i 30zł. Wystarczy że zrobisz u nas zakupy za minimum 50zł w podanym przez nas wcześniej terminie i bierzesz udział w losowaniu. O wszystkich konkursach będziemy pisać na forach i na naszym profilu na facebooku. Obserwuj nas!

 

Team RcParts!

Link to comment
Share on other sites

haha, pod modelem jest opis rzeczy które powinieneś mieć (np. żywica, regulator itp)

ale co najlepsze, linki do tych rzeczy prowadzą do modele.sklep.pl !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to specjalnie tak ?

Link to comment
Share on other sites

I nie tylko Revolvera... dziwne rzeczy się tam dzieją... czyżby falstart ?

 

Niestety, za błędy trzeba płacić- jeśli nie dosłownie, bo pierwsze zamówienia zostały anulowane, to w opinii ludzi...

 

 

Miejmy nadzieję, że to chwilowy kryzys :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tak tak, chwilowy kryzys. Cena się zmieniła ponieważ Revolvery są dwa i były zamienione miejscami. Linki prowadzą do modele.sklep.pl ponieważ bezpośrednio z nimi współpracujemy, z tym że w niższych cenach :) Błędów na pewno jeszcze kilka będzie, przy takim zatowarowaniu jest to nieuniknione żeby wprowadzić bezbłędnie 2000 produktów, błędy proszę zgłaszać tu lub na maila kontakt(at)rcparts.com.pl. Mam nadzieję że asortyment i ceny przypadną do gustu mimo kilku niedociągnięć przy otwarciu.

 

EDIT:

I jeszcze jedno, proszę śmiało pisać jakie błędy popełniliśmy, co jest źle w oczach doświadczonego modelarza i czy coś jeszcze mogło by zostać wprowadzone. Bardzo prosimy o zgłaszanie tych uwag ponieważ zależy nam na stworzeniu przyjaznego sklepu z ciekawym asortymentem. Śmiało! :)

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko poprawione i powinno już być dobrze. Jak na razie sukcesywnie uzupełniamy opisy i zaokrąglamy ceny (w dół oczywiście :) ), w weekend zostaną dodane:

-Budy PARMA

-Silniki saito (jedno i wielocylindrowe, benzynowe i żarowe) w atrakcyjnych cenach.

-Silniki i inne akcesoria SuperTigre.

-Kamery i akcesoria FlyCamOne.

-Serwa, regulatory i odbiorniki Altrun.

-Śmigła APC.

-Silniki ASP.

 

oraz o ile zdążymy to drobne akcesoria, bowdeny, konektory, orczyki, snapy, przedłużacze, adaptery, przewody, kleje oraz inna drobnica.

 

Zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

UWAGA 10% rabatu dla użytkowników tego forum! Tylko 20 kuponów!

 

Osoby które złożą zamówienie do 20 kwietnia br. o wartości minimum 100zł i przy składaniu zamówienia podadzą kod promocyjny:

 

pfmrc.eu

 

Otrzymają 10% rabatu na zakupione towary!

 

Śpieszcie się, kupon można wykorzystać 20 razy ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.