Skocz do zawartości

Czy lata ktos moze Pulse XT-40 (hangar -9) ???


jarek996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Czy lata ktos moze TYM ?

 

http://www.pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=6540

 

Engine Or Motor Required: .40-.48 2 -stroke or .40-82 4-stroke or 46 Brushless Outrunner elec motor

Kit, ARTF or RTF: Almost Ready To Fly

Length: 50'' (1270mm)

Radio Required: 4 Channel

Servos Required: -5 Standard Servo's or (4 required when building the electric version)

Weight: (Flying) Glow engine: 5.5-6.25lbs (2.5-2.8kg) / Electric w/o battery: 4.7-5lbs (2.1-2.3kg) [with battery add approx. 1 lb]

Wing Area: 667 sq. in. (43.0 sq. dm)

Wingspan: 60.7'' (1540.5mm)

 

Ewentualnie (tzn. w razie zakupu ) mam do niego dwie opcje : .46 EVOLUTION lub elektryka . Bedzie to raczej elektryk bo chce odejsc od metanolu. Po latach mam juz dosc wszedobylskich"smarkow" , a przyszlosc wiaze z czterotaktowa benzyna ( juz zakupiona :D )

 

 

Zastanawiam sie nad kupnem jako trenerka dolnoplata ( przygotowania w lataniu wiekszymi projektami ) i chcialbym sie cos o nim dowiedziec...

 

P.S. jak mozna wrzucic FOTKE , a nie tylko link do niej ???? ( na PRIVa prosze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam.

Ja, osobiście polecam Pulse 60, którym latam już drugi sezon. W moim przypadku napędza go Saito 100 GK, ale przyznaję rację co do "smarków", też czasem mam tego dosyć. Czyszczenie modelu zajmuje co najmniej 15 min, nie wspomnę o plamie z oleju na siedzeniu samochodu.

Model jest moim zdanie idealnym trenerkiem akrobacyjnym, łatwy podczas startu i lądowania, a samo latanie to już inwencja twórcza pilota, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne , ze wiekszy bylby lepszy ,ale chce go "dopasowac" do obecnych ( skromnych jeszcze po tylu latach przerwy) stanow magazynowych.... Mam akurat wolna.46 i silnik elektryczny z pakietami szyty prawie pod niego . Nie chce kupowac kolejnej"zarowki" bo za chwile bede wyprzedawala te co mam...

Jak juz pisalem ; przyszlosc ( moich modeli ) to prad i benzyna :wink:

 

P.S w sieci same POZYTYWNE opinie o calej rodzinie PULSOW ( chyba juz od od .25 do 1.25 nawet...). Niezla jakosc i podobno wspaniale lataja ( co potwierdzasz ). Dzisiaj zamowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.