Skocz do zawartości

Start dużego elektroszybowca z wózka.


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś przerabiał start dużego elektroszybowca z wózka? Nasze modele o rozpiętości 4,25 m trudno wyrzucić samemu z ręki . Wystrzeliwaliśmy je z gumy, lub rzucał do startu doświadczony modelarz posiadający odpowiednia siłę w ręce. Zawsze jest ryzyko zwalenia się modelu podczas startu z ręki zanim nie nabierze odpowiedniej prędkości. Robbe zrobiło lekki wózek do startu takich modeli. Chcielibysmy wypróbować go. Chętnie poczytamy na temat doświadczeń w tej materii. Nie możemy znaleźć żadnego filmu na Youtube.

Pozdrawiam.

Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Szkoda,że na filmie nie pokazałeś jak to startuje z wózka. Może gdzies znajdę taki film. Czy długa jest droga rozbiegu? Jednak trochę prądu trzeba zużyć na taki start. Mój silnik włączany jest wyłącznikiem i nie mam płynnej regulacji. Chyba tak jest lepiej?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za linki i wszystkie informacje. Z pewnością juz za kilka dni jak otrzymam zamówiony wózek zrobimy próby. Trochę mnie martwi nierówna trawiasta nawierzchnia. Lecz kółka o średnicy 15 cm może zniosą takie nierówności.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.