Skocz do zawartości

Jak to drzewiej bywalo...


Peter

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz uwaznie jeszcze raz... tam koles mial zdalne sterowanie jakies... stala za nim antena taka wielka i czyms tam niby sterowal... To dopiero byla aparatura!

 

Pod koniec byla relacja z zawodow modeli zdalnie sterowanych - jakis maly japonczyk mial smieszne ustrojstwo z dwustanowymi sterami... wychylony lub nie. Pod koniec byly juz normalne drazki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z komentarzy wynika,ze te co mialy wydzielane paliwo byly free...

I w dodatku same ladowaly .

To dopiero technika,nie to co gps,autopiloty itd.

A co w tym dziwnego? Przecież wolnolatające silnikówki były popularne jeszcze w latach 80-tych czy nawet 90-tych ubiegłego wieku. Klasyką jest tu np. Wicherek, którego wersja RC powstała niejako przy okazji, przez co - delikatnie mówiąc - jest dziwna.

Ja dla odmiany sterowałem modelami za pomocą dwóch drutów fortepianowych.

O wszelkich klasach szybowców wolnolatających nawet się nie będę rozpisywał, bo powinno to być modelarskich abecałdem nawet dzisiaj.

Niestety, upowszechnienie RC ma też, khem.. złe strony.

 

PS. Filmy baaardzo fajne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóz koledzy modele jak modele, nadajniki też jeden podobny przerabiałem ale zwróćcie uwagę na początku 1 filmu jak ci faceci są ubrani .Czy któryś z nas pomyślałby aby na lotnisko z modelem przyjechać w garniturze i pod krawatem .

Inna sprawa gdyby nie oni to czym my byśmy się zajmowali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.