Skocz do zawartości

wiecie co? wstydzę się takich modelarzy


Maciej Ritmann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to o czym pisał madrian, że nie ty, a oficer udowadnia winę i obowiązuje cię (jako powiedzmy sprawcę) zasada domniemania niewinności, a tak przy okazji, nie sprzątanie po sobie, zostawianie śmieci w miejscu uczęszczanym przez innych (wtym zużytego śrutu...) jest karalne, jak mi się dobrze wydaje, ustawa określa co jest śmieć, a co śmieciem nie jest.

 

Ciekawi mnie co się stało ze smieciami, od których zaczął się ten wątek, bo o ile dobrze widziałem znikły (zniknęły? Ładziak się wypowie :twisted: ) czyżby koledzy przeczytali ten post i poszli po rozum do głowy?

 

Utopia święta racja!! Wegetarianie zaburzają naturalny cykl żywieniowy i doprowadzają, do zwiększenia ilości niebezpiecznych substancji w organiźmie, ze względu na większe stężenie w/w w zielonym, krówka zawsze coś przetworzy i do mięska się nie dostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o o śmieci na retkini (brus) to troszkę ich zostało.

Sam wczoraj kilka puszek i 2 butelki przy okazji latania zebrałem.

Za to petów tam jak kamieni.

 

Co do wiatrówek dalej się nie zgadzam.Takie moje prawo czy się to wszystkim podoba czy nie . Jestem jak Niewierny Tomasz który musi dotknąć pomacać i uwierzy. Więc gdy tylko będę miał chwilę pójdę do ludzi którzy rozwieją moje wątpliwości (na komendę ).

I jeśli wszystko co opisał pan Madrian okaże się prawdą to odwiedze sklep militaria na piotrkowskiej i ...

 

Swoją drogą ucieszył bym się gdyby wszystko było tak jak w opisie Madriana gdyż w końcu zabrał bym ze wsi moją starą dobrą czeską slavie.

 

Jakie będą Rzeczypospolite "chowane bezstresowo pokolenia JP II" to dopiero zobaczymy. A co dzieje się teraz każdy widzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.