Skocz do zawartości

Kuter rakietowo torpedowy K 203


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze miałem tendencje do małych odmian. Efektem było budowanie samochodzików i statków. Po latach przerwy i zrobieniu BŁYSKA postanowiłem zbudowac model szybki , ale zarazem bardziej redukcyjny.

Poszperałem w necie, bo niestety większośc starych planów (starsze roczniki modelarza z młodych lat) dzięki ojcu uległy przepadkowi.

Jedyne plany jakie mi odpowiadały to plany kutra rakietowego K 203:

 

k203.gif

 

 

Zacząłem budowac kadłub i obecnie jest na takim etapie :

 

IMGP0477.jpg

 

IMGP0478.jpg

 

Dalsze prace utknęły z powodu braku wałów napędowych , śrub , silników i sterów. Po około dwoch latach nabyłem odpowiednie podzespoły i prace pójda do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj naprawiałem akrobata potłuczonego na ostatnim lataniu (ten rozbity w tle na zdjęciach powyżej) , a dzisiaj zabrałem się za montaż wałów i sterów.

Wbrew pozorom jest to żmudna i pracochłonna czynnośc. po docięciu otworów i ustawieniu wzajemnych położeń wałów i sterów zalałem je żywicą epidian, tak aby wnikła we wszystkie zakamarki.

Efekty na zdjęciach :

 

 

IMGP0482.jpg

 

IMGP0481.jpg

 

 

Teraz czekam , aż żywica uzyska pełną twardośc i jutro zabiore sie może za montaż silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.