Skocz do zawartości

Pomożecie? Zbieram na ładowarkę ;/


cold12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was małą prośbę.Pewnie każdy z was ma PayPal'a . Jeśli ktoś chciałby mi pomóc to prosił bym o wysłanie mi symbolicznej sumy PLN na PayPal'a ( klimas12@o2.pl ). Nie chcę od nikogo wyzyskiwać pieniędzy proszę tylko o drobną pomoc pieniężną. Jeśli ktoś mnie uważa za oszusta to ja mogę robić skany pulpitu na których będzie widać ile już uzbierałem hmm..jak na razie jest 0,00. Po uzbieraniu 130zł poproszę admina o usunięcie tematu. Tak jak wcześniej mówiłem ja tylko proszę o pomoc.Zbieram na ładowarkę!!

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na taką ładowarkę zbieram, chciałem by ktoś mi pomógł właśnie wpłacając na konto paypal by potem kupić ją w HobbyKing. Ale jeśli Ty możesz mi ją sprzedać...a ile byś chciał za nią? Jak chcesz to napisz na PW lub tutaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz kasy to idź pracować w wakacje 1 miesiąc i już będziesz miał i na 5 ładowarek.

A w ostateczności sprzedaj coś co masz na chacie i nie jest ci potrzebne, bo ja takich rzeczy mam sporo, ale brak konta bankowego uniemożliwia mi sprzedanie tego na alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce to się znajdzie pracę. Jak byście mieszkali bliżej to pracę już bym wam znalazł , choćby nawet koszenie trawy, pomalowanie słupów od płotu itd. Pracy na prywatnej posesji jest od cholery. Wystarczy odrobinę chęci i odwagi aby się zapytać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie większość mieszkańców ma płoty betonowe i ich nie malują. z koszeniem trawy to już próbowałem ale każdy woli zrobić to sam niż płacić. Może jest ktoś na forum z moich okolic i ma do zaoferowania mi pracę..? Chętnie był się jej podjął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny bo modelarstwo mnie bardzo wciągnęło i teraz wszystkie pieniądze będę pakował w to piękne hobby, większość sprzętu już mam a konkretnie to tylko ładowarki mi brakuje.Muszę znaleźć jakiś sposób którym zarobię na tą ładowarkę.Ale jak na razie to kiepsko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....A na czas obecny szukam sposobu by sprzedać monety w necie, nie posiadając konta bankowego.

Nie mam monet ale za to mam konto bankowe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa zawsze się znajdzie w lato prace sezonowe typu wiśnie niestety w zeszłe wakacje mi się nie udało ale będę próbował w tym roku. Jak nie to sprzedaje co mam na stanie zbędnego przy odrobinie kasy i chęci możesz kupić styrodur zrobić wycinarkę i sprzedawać skrzydła czy przy większych ambicjach nawet całe modele. Ja czasem używam metody tkz za dobre oceny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jak mi brakuje do zakupów. Opłacalne jest sprzedawanie kont z gier z tego co słyszałem najlepiej tibia lub farmerama :lol: grałem w obie. Dobrą metodą jest skarbonka idziesz mamie po zakupy i resztę typu (złoty coś) wrzucasz do skarbonki uwierz mi że że po roku będziesz miał małą fortunę ja uzbierałem na wyposażenie do szybowca. Skoro masz chęci do zakładania konta w paypall'u to wybierzesz sobie coś z tego :idea: /\ :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.