Jump to content

Pomożecie? Zbieram na ładowarkę ;/


cold12
 Share

Recommended Posts

Mam do was małą prośbę.Pewnie każdy z was ma PayPal'a . Jeśli ktoś chciałby mi pomóc to prosił bym o wysłanie mi symbolicznej sumy PLN na PayPal'a ( klimas12@o2.pl ). Nie chcę od nikogo wyzyskiwać pieniędzy proszę tylko o drobną pomoc pieniężną. Jeśli ktoś mnie uważa za oszusta to ja mogę robić skany pulpitu na których będzie widać ile już uzbierałem hmm..jak na razie jest 0,00. Po uzbieraniu 130zł poproszę admina o usunięcie tematu. Tak jak wcześniej mówiłem ja tylko proszę o pomoc.Zbieram na ładowarkę!!

 

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na taką ładowarkę zbieram, chciałem by ktoś mi pomógł właśnie wpłacając na konto paypal by potem kupić ją w HobbyKing. Ale jeśli Ty możesz mi ją sprzedać...a ile byś chciał za nią? Jak chcesz to napisz na PW lub tutaj :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak potrzebujesz kasy to idź pracować w wakacje 1 miesiąc i już będziesz miał i na 5 ładowarek.

A w ostateczności sprzedaj coś co masz na chacie i nie jest ci potrzebne, bo ja takich rzeczy mam sporo, ale brak konta bankowego uniemożliwia mi sprzedanie tego na alledrogo.

Link to comment
Share on other sites

Jak się chce to się znajdzie pracę. Jak byście mieszkali bliżej to pracę już bym wam znalazł , choćby nawet koszenie trawy, pomalowanie słupów od płotu itd. Pracy na prywatnej posesji jest od cholery. Wystarczy odrobinę chęci i odwagi aby się zapytać .

Link to comment
Share on other sites

u mnie większość mieszkańców ma płoty betonowe i ich nie malują. z koszeniem trawy to już próbowałem ale każdy woli zrobić to sam niż płacić. Może jest ktoś na forum z moich okolic i ma do zaoferowania mi pracę..? Chętnie był się jej podjął :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jestem chętny bo modelarstwo mnie bardzo wciągnęło i teraz wszystkie pieniądze będę pakował w to piękne hobby, większość sprzętu już mam a konkretnie to tylko ładowarki mi brakuje.Muszę znaleźć jakiś sposób którym zarobię na tą ładowarkę.Ale jak na razie to kiepsko..

Link to comment
Share on other sites

Ja też próbowałem to każdy mnie wyganiał z krzykiem żebym wziął się do nauki a nie na papierosy zbierał :(

Idzie lato więc będę z truskawkami próbował lub jakiś handel.

Link to comment
Share on other sites

.....A na czas obecny szukam sposobu by sprzedać monety w necie, nie posiadając konta bankowego.

Nie mam monet ale za to mam konto bankowe :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Kasa zawsze się znajdzie w lato prace sezonowe typu wiśnie niestety w zeszłe wakacje mi się nie udało ale będę próbował w tym roku. Jak nie to sprzedaje co mam na stanie zbędnego przy odrobinie kasy i chęci możesz kupić styrodur zrobić wycinarkę i sprzedawać skrzydła czy przy większych ambicjach nawet całe modele. Ja czasem używam metody tkz za dobre oceny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jak mi brakuje do zakupów. Opłacalne jest sprzedawanie kont z gier z tego co słyszałem najlepiej tibia lub farmerama :lol: grałem w obie. Dobrą metodą jest skarbonka idziesz mamie po zakupy i resztę typu (złoty coś) wrzucasz do skarbonki uwierz mi że że po roku będziesz miał małą fortunę ja uzbierałem na wyposażenie do szybowca. Skoro masz chęci do zakładania konta w paypall'u to wybierzesz sobie coś z tego :idea: /\ :idea:

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.