Skocz do zawartości

Pomożecie? Zbieram na ładowarkę ;/


cold12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo ruszyć głową, zbudować własny depronolot i sprzedać na allegro.

Jak coś zajefajnego wymyślisz to i sporo kasy też będzie.

PS

A tak przy okazji - Paypal akceptuje wyłącznie przelewy z konta właściciela. Inaczej mówiąc - obcy ci żadnego prezentu zrobić nie mogą.

 

Jak to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pieniądze na PayPal możesz przesłać tylko jeśli konto PP jest na tą samą osobę co konto w banku z którego idą pieniądze.

 

Nie wiem jak zrobić aby ktoś inny też mógł wpłacać bo przecież niektóre sklepy tak mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa tylko że konto na PP jest 18+

Nie mając 18 lat możesz bezproblemowo założyć sobie konto i z niego korzystać, tak samo łatwo jak wchodzisz na serwisy 18+ :lol:

A tak przy okazji - Paypal akceptuje wyłącznie przelewy z konta właściciela. Inaczej mówiąc - obcy ci żadnego prezentu zrobić nie mogą.

Można przelewać pieniądze ze swojego konta pp na inne, bo jak np inaczej byś zapłacił za zamówione towary?

 

cold12 jak to mówią "język do d**y może ci nie ucieknie" poczekaj aż zacznie się sezon na owoce. Dziennie 50zł można zarobić i nie mów że cie nie przyjmą bo i dzieci po 10 lat widziałem jak se na lody pieniądze zbierały przy zbieraniu truskawek. A wiec że im dłużej na coś czekasz tym większa potem radocha gdy się to osiągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mając 18 lat możesz bezproblemowo założyć sobie konto i z niego korzystać, tak samo łatwo jak wchodzisz na serwisy 18+ :lol:

do czasu. też tak miałem ale przekroczyłem roczny limit w ciągu miesiąca i mi kazali przesłać skan dowodu osobistego lub innego dowodu tożsamości. No i wpadłem :wink:

Musiałem założyć nowe konto a pieniądze z poprzedniego zwrócili mi po 2 tygodniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.