Skocz do zawartości

Depron


JakubĆ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! czy jest depron o grubości np 1cm?I gdzie go można dostać? Nigdzie się z takim nie spotkałem a już nie pamiętam gdzieś widziałem fotkę modelu z depronu ale strasznie gruby.. ok 1,5cm. Proszę nie pisać np. możesz sobie skleić dwie płyty depronu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

hmm raczej nie bo w opisie było że jest wykonany z depronu.. A czy można dostać płytę styroduru o grubości 1cm?? np 120x50cm o grubości 1cm

http://www.rcgroups.com/forums/attachment.php?attachmentid=956323 np tu to chyba nie jest depron 6mm??

W opisie jest podane, że został wykonany z "Black Foam". W temacie odnośnie tego modelu, nie ma ani jednego słowa "depron". A "czarnych pianek" jest trochę. Od EPP poczynając na Styrodurze kończąc. Zaś "grubsze" płyty EPP są dostępne, nawet kilkucentymetrowe, podobnie styrodur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w składach budowlanych, ale najszybciej chyba będzie w firmie reklamowej. Oni Styroduru używają do wycinania liter z napisów reklamowych.

Zadajesz pytania zdradzające, że nie wysiliłeś się specjalnie, żeby choć nasze forum przeszukać. Na pewno tutaj kilkukrotnie odpowiadano na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi nie mówić że się nie wysiliłem bo przejechałem całe miasto i nikt nie ma styroduru...

Dlatego się pytam gdzie można kupić :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :evil: gdzieś na stronie www

 

 

 

 

Już nie ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi nie mówić że się nie wysiliłem bo przejechałem całe miasto i nikt nie ma styroduru...

Dlatego się pytam gdzie można kupić :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :evil: gdzieś na stronie www

 

Taaakk.... Jeździć po mieście był czas. Ale skorzystać z google to już byłą strata czasu? :wink:

Dowiedziałeś się chociaż pod jakimi nazwami handlowymi wystepuje ten materiał na naszym rynku?

 

Ludzie jeżdzą po sklepach i szukają styrodurów, depronów itp. a sprzedawcy rozkładają ręce, bo nie znają takich nazw. Sprzedawca nie musi znać oferty rynkowej i wiedzieć 1001 nazw na sprzedawany asortyment. Pytasz się o Depron - nie ma. pytasz się o Arbitron - leży cała sterta. Trzeba wiedzieć o co pytać.

 

My stosujemy określone nazwy dla uproszczenia i dla lepszego zrozumienia się wzajemnie. Ale niekoniecznie muszą to być nazwy pod jakimi towar występuje w powszechnym handlu.

 

Jakoś nie mam problemu ze znalezieniem styroduru na stronach www. Sprzedawców od groma i jeszcze trochę.

 

Dlatego przestań się zachowywać jak 10-cio latek, obrażać na zwracanie uwagi i zachowaj się jak normalny człowiek, przysiądź trochę fałdki na :ass: i zamiast grać w COD czy inną czasokradziejkę - poświęć ten czas na znalezienie czego potrzebujesz. W 90% przypadków, twoje problemy można rozwiązać w 5 minut przed wyszukiwarką sieciową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim mieście jak chciałem kupić depron, to jak kolesiowi powiedziałem podkład pod panele to wiedział o co chodzi, ale jak się mówiło depron albo izofloor to nie łapał.

Ale jak pytałem o styrodur to nie mieli.

I tu moje pytanko, jak styrodur się nazywa dla takiego kolesia z budowlanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.