Skocz do zawartości

Edge 540 Red-Bull Kyosho


pawel66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, pewnie że bym chciał mieć podwozie ale warunki na to nie pozwalają,nieraz duża trawa i nierówności.Kolega bez przerwy wyłamywał je :(

Zatem jako,że mi ten model bardzo się podoba i bardzo fajnie lata,kupiłem i chyba będę latać bez podwozia :(

Dziś oblot pierwszy raz.Dobrze,że zadeklarował pomoc doświadczony kolega,bo przy pierwszym razie było gorąco...nerwowo.. później już dzięki ustawieniom ,dobrym wyważeniu,mogę twierdzić,że to model dla mnie czyli początkującego uczącego się podstawowych akrobacji.Nie obyło się bez przygód.Podchodząc do lądowania,nie wiedziałem,że on musi mieć jednak większą prędkość niż inne moje modele np. Excel czy motoszybowiec i Edge spadł ;) Plackiem położył się na rzepaku,więc usiadł jak na podusi,obyło się bez strat a ja mam nauczkę,że nie ma co powoli podchodzić do lądowania,to nie górnopłat czy szybowiec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do hangaru przyleciała nowa zabaweczka i chciałbym troszkę o niej napisać.

 

Rozpiętość 1.2m

Waga ok 1kg

Witaj,Środek Ciężkości jest dobrze ustawiony gdy tak mocujesz pakiet?

Ja montuje wzdłuż i troszkę bliżej wręgi silnika ;/

Ja mam tak:

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.