Skocz do zawartości

Real Flight Problem (Turnigy 9x)


koszkin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem z konfiguracją apki pod ten symulator. Kupiłem na allegro interfejs USB z różnymi wtyczkami itp... Za cholerę nie chce mi wykryc jednego kanału. Poczytałem trochę forum i wg. zaleceń zmixowałem kanały.

 

Problem tkwi w tym, że cały czas mam wychylony do góry ster wysokości (chociaż drążek jest w neutralnej pozycji) Próbowałem ustawiac w e.Point itp. i za nic nie mogę tego zmienic. Miał ktoś podobny problem ?

 

beztytuuowm.th.jpg Uploaded with ImageShack.us[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i owszem -ja miałem ,nie wiem jaka posiadasz wersje ale u mnie na G4 trzeba było użyć "emulatora nadajnika" to właściwie był crack do wersji pirackich (a że posiadałem orginał ale był brak sterownika z kompletu.....) była tam możliwość zmian PRZERWAŃ dla każdego z kanałów .Nie pamiętam który kanał mi tak uciekał ale po zmianie tych wartości było OK

Wykorzystałem następujące przerwania (kolejność sobie pozmieniasz bo nie znam twojego mode) x1-20 y1-8 x2-0 y2-4 Programik poszukaj na necie jako cracka do Realflighta 4 jeśli masz wersje wyżej no to nie znam lekarstwa (zostają próby zmian przerwań w biosie jeśli kable ,wtyki etc masz ok)

O teraz zauważyłem na screenie że masz 4 ,odezwij się priv to podeśle ten pliczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sławek, wielkie dzięki za pomoc... niestety ale problemu nie rozwiązałem. Cały czas mam ten dziwny wychył na kanale. Podmieniłem interfejs od kabla Esky, na którym wcześniej symulator działał no i niestety miałem to samo. Jedyna zmiana: widzi mi wszystkie osie i nie trzeba nic mixowac.

 

Wywaliłem RF i latam na Aerofly... tutaj problemu nie ma.

 

Co do Emulatora, który od Ciebie dostałem: nie chciał uruchamiac gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam,mam oryginalny program RF G4.5 i chcę podpiąć swoją apkę. Zainstalowałem emulator, prawie wszystko ładnie. Mam wychylony ster kierunku cały czas i nie działa jakby ten kanał, a jak włączę kalibracje to mam na 3 i 4 kanale gaz. Nie wiecie jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.