olo Posted August 10, 2007 Posted August 10, 2007 Fotki zrobiłem na lotnisku w Bagiczu obserwowałem lądowanie a po zjechaniu z pasa na kołowankę silnik stop i małe pchanko tak na oko to ze 150 metrów .
Adam P. Posted August 10, 2007 Posted August 10, 2007 paliwo jest na wage zlota, a sport to zdrowie :mrgreen:
MiQ27 Posted August 11, 2007 Posted August 11, 2007 opon szkoda Pilot wysiadł - znaczy mniejsze obciążenie na oponach
tomson Posted August 11, 2007 Posted August 11, 2007 Kurna Olek te samoloty to coraz mniejsze robią. Trzeba przed wejściem pomyśleć czy już się zjadło obiad bo SC może się drastycznie przesunąć
olo Posted August 12, 2007 Author Posted August 12, 2007 Ta maszynka miała taką rozpiętość skrzydeł że ledwo przecisnęła się między ustawionymi wzdłuż kołowanki po obu stronach samolotami Był jeszcze jedna fajna maszyna ale nie latała No i ,,nasi" tu byli bo znalazłem taki plakat
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.