Jump to content

Oszczędny pilot


olo

Recommended Posts

Posted

Fotki zrobiłem na lotnisku w Bagiczu obserwowałem lądowanie a po zjechaniu z pasa na kołowankę silnik stop i małe pchanko tak na oko to ze 150 metrów .

 

8ea64b8ebcf2fcf3.jpg

c67da9f24aa738da.jpg

2cfddd53f5a5b803.jpg

Posted

Kurna Olek te samoloty to coraz mniejsze robią. Trzeba przed wejściem pomyśleć czy już się zjadło obiad bo SC może się drastycznie przesunąć :D

Posted

Ta maszynka miała taką rozpiętość skrzydeł że ledwo przecisnęła się między ustawionymi wzdłuż kołowanki po obu stronach samolotami

e88c03a3b16f44dd.jpg

 

Był jeszcze jedna fajna maszyna ale nie latała

6f188bd99aa4d8a4.jpg

e19f886f1609e3cc.jpg

 

No i ,,nasi" tu byli bo znalazłem taki plakat

c008ce1c9a1799d7.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.