Skocz do zawartości

FUTABA 18 MZ


Grześ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bawię się tym radiem już od miesiąca i mogę powiedzieć, że bateria trzyma 8 godzin. Ładuje się 1,5 godziny. Instrukcję całą już przeczytałem. Radio bardzo ładnie leży w rękach., ale ja sobie wystrugałem pulpit, bo jeszcze nie można nigdzie kupić. Radio ma bardzo dużo fajnych możliwości, powoli wgryzam się w głębie ustawień :) Ekran robi duże wrażenie, jest bardzo czytelny, ale jak będzie na ostrym słońcu - tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używałem różnych nadajników , od 3 lat używam futabę 9 i 12 -są nie do pobicia . Fakt że kosztują ale modele którymi latam też dużo kosztują . W lutym byłem z kolegą we włoszech ,przywieżliśmy 2 modele turbinowe i futabę 14 .Tam można kupić taniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używałem różnych nadajników , od 3 lat używam futabę 9 i 12 -są nie do pobicia . Fakt że kosztują ale modele którymi latam też dużo kosztują . W lutym byłem z kolegą we włoszech ,przywieżliśmy 2 modele turbinowe i futabę 14 .Tam można kupić taniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.