Skocz do zawartości

Futaba T6EXHP


FrozenShadoow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taką apke ale nie mam ładowarki do pakiety, nawet nie wiem jaki tam jest, wiec moze wie kto jaka jest standardowa ladowarka do tej apki...albo najlepiej czy mozna w niej zamontowac koszyk i jaki jeśli tak bo mam dużo aku "paluszków" i ładowarke do nich wiec było by najlepiej jak sie da.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadajnik Futaba i szukam informacji o ładowarce i pakiecie.

Kto jest dystrybutorem Futaby w Polsce? Szukam w Google i znajduję www.rcskorpion.pl

Szukam ładowarki? Wchodzę na stronie do kategorii "ładowarki" i znajduję: http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=175&products_id=5337

 

Jakie napięcie ma mój pakiet? Liczę akumulatorki w pakiecie i przemnażam przez napięcie pojedyńczego akumulatora. 8x1,2V = 9,6V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadajnik Futaba i szukam informacji o ładowarce i pakiecie.

Kto jest dystrybutorem Futaby w Polsce? Szukam w Google i znajduję www.rcskorpion.pl

Szukam ładowarki? Wchodzę na stronie do kategorii "ładowarki" i znajduję: http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=175&products_id=5337

 

Jakie napięcie ma mój pakiet? Liczę akumulatorki w pakiecie i przemnażam przez napięcie pojedyńczego akumulatora. 8x1,2V = 9,6V

Ładowarka z tego linku to szmelc. Jak masz ładowarkę procesorową to ładuj nią. Te boxowe nadają się do śmietnika. Pakiet 9.6V bez problemu osiąga podczas ładowania 12V i nie jest to absolutnie niczym niezwykłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.