Skocz do zawartości

.


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam hsp flying fish 1 mam ok 1.5 cm prześwitu zrobione a jak założyłem kola od cc 01 to zrobił się bardzo wysoki nie wiem ile bo nie sprawdzałem jak narazie blokuje dyfry i mam założony silnik jakiś tam półtrialowy i to tyle co mam przeróbek i właśnie chciałem założyć jakąś terenową budę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szczerze mówiąc to nie jestem pewien czy jest to 1.5 czy 2.5 na zwykłych kołach bo moda aktualnie stacjonuje u kolegi koło soboty będę go miał więc wtedy zmierzę i powiem co i jak. I znów poproszę o plany tego gazika jak go zrobić albo jeśli nie gazika to ewentualnie czegoś w stylu gaza, land rovera defendera, mitsubishi pajero (jakiegoś starego samochodu terenowego. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam pytanie które stronki dokładnie będą mi potrzebne bo nie mam nadmiaru cZasu a trzeba je jeszcze przeskalować

 

dowiedziałem się ile cm mam podwyższone na zwykłych kołach mam 2,5cm a na kołach od cc01 mam ok 4-4.4cm

 

a nie orientujesz się przypadkiem jakie jeszcze gazy były w małym modelarzu i jeśli były to w których wdaniach z których lat bo może zrobiłbym coś innego żeby nie było 2 takich samych na forum albo najlepiej jakby byl kamaz taki 4 kolowy Dołączona grafika

gdyż nigdy jeszcze nic takiego nie budowałem i myślę że może lepiej będzie sobie od prostego modelu zacząć a póżniej gaza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

zalesvw nie zdłubałem żadnej karoserii bo nic wymiarowo nie pasuje [chyba rozbiorę bronka wywalę płytę podwozia zostawię dyferencjały i zawieszenie ,zrobię ramę z alu

tak żeby pasował pod hmmwv] budę planuję zrobić ze spienionego pcv

piterb1996 odradzam robienie budy z depronu [nawet krytego laminatem] zrób z kartonu lub spienionego PCV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.