Skocz do zawartości

.


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja ze zniecierpliwieniem czekam na relację z budowy stara. Darek jak tylko poprzychodzą przesyłki i będziesz miał chwilę czasu to proszę fotografować i relacjonować postępy. A Ty Stachu byś sobie jakieś wozidełko sprawił to byśmy pojeździli. Ja obiecuję że jak tylko skończę kombata i łódeczkę to biorę się za jakieś SKALOWE wozidło. Więc jeśli ktoś ma jakieś propozycje co za wozidełko mogę zmajstrować to proszę pisać. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dokładnie takim jeździłem w wojsku, mój też tak się świecił ,bo smarowałem karoserię ropą, za co dostawałem dodatkowe przepustki.Niestety nie mam żadnej dokumentacji w postaci zdjęć / nie pomyślałem o tym/, robiłem model dla własnej przyjemności. Kupiony jest tylko silnik i mosty napędowe, reszte robiłem sam.Służę poradą. Jurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Całość też ma nowy kolor kół , a to dla tego że planuję na podwozie Gaza dorobić kolejną karoserię "na zmianę" - Kubelwagen'a w takim malowaniu na przykład :

 

 

 

Ja zmagam się właśnie z kubelwagenem :D

Mój jest w skali 1/25, budowany taką samą techniką jak twoje konstrukcje. ,,Karoserię zrobiłem z modelu firmy Model Card.

Zawieszenie od Xmodsa przerobione zmienony silnik na wolno obrotowy i samodzielnie zrobiona rama (z blachy)

Koła od Jeepa (cobi mała armia) niby z lego ale pasują idealnie

Jak zrobię całość to napiszę nowy temat. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.