Skocz do zawartości

F-20 tigershark


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie. Chciałem się poradzić co do tego modelu: http://www.rc-warbirds.com/product_info.php/cPath/118_120/products_id/287

spodobał mi się z 2 względów:

-kadłub z laminatu, skrzydła z balsy

-możliwość napędu pchającego śmigłowego (nie chce stosować edf ze względu na małą sprawność)

 

Cena jak za model takiej wielkości i w takim wykonaniu wydaje mi się przystępna. Co Wy o nim myślicie? Warto kupić? Jaki napęd zastosować? (chciałbym osiągnąć 200km/h)

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Model jest bardzo fajny z tą tylko różnicą ,że;

1. jest cały z balsy (laminatowy jest tylko garb, nosek i czarna dysza) - już 1 wzgląd odpadł?

2. Jest bardzo szybki - 200 km/h to raczej nie problem

3. Jest przygotowany pod edf - przeróbka na śmigło pewnie możliwa ale kłopotliwa - moc potrzebna z 500W a tył jest dość delikatny - poza tym to profanacja :wink: drugi też?

4. Cena jest naprawdę przystępna -szczególnie tu: http://www.rbckits.com/shop/index.php?_a=viewProd&productId=491 - to w EU

5. Polecam go - miałem go z EDF 600W - prędkość była imponująca (~170km/h)

6. Jakość jak to HET - średnio ale dość solidnie

7. Przy masie 1200 g dało się go startować z ręki - bardzo szeroki zakres prędkości.

 

Jak kupisz to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jest cały z balsy (laminatowy jest tylko garb, nosek i czarna dysza) - już 1 wzgląd odpadł?

troche mi to nie odpowiada szczerze mówiąc bo nie chce stosować podwozia

 

5. Polecam go - miałem go z EDF 600W - prędkość była imponująca (~170km/h)

to przy 800w pewnie te 200km/h wyciągne :)

 

a może jakiś inny modelik tej wielkości mi polecisz? ewentualnie jakaś pianka i zalaminować ją po całości tkaniną 25g (kadłub mozna zrobić tkaniną 40g/m2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.