Skocz do zawartości

T-Dancer -koniec motoszybowca.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

zibidic, czy te notoryczne "podwiewania z boku przy starcie" to aby nie klasyczne przeciągnięcia?

Mam Pipera, nawet sporo mniejszego (1250 rozpietosci) i nie wyobrażam sobie, jak może go podwiać, żeby zaliczył glebę, natomiast wiem, jak przy zbyt małej prędkości przy próbie oderwania czy nabierania wysokości potrafi samolotem nieładnie zabujać, zwalając go nawet na plecy...

 

[!][!][!]

Wpisujcie miasta , które łaczą się w bólu

- Tarnowskie Góry

- Londek Zdruj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem T-Dancera Sławka - zgrabny model, miałem okazję go potrzymać (model oczywiście) i chwilkę poprzeszkadzać mu w locie (choć Sławek uważa, że latałem :D ). Szkoda ogólnie modelu... Ale z tego co widać na zdjęciach, są duże nadzieje na jego odbudowanie i dalszą "eksploatację" w powietrzu, czego Ci Zbyszku życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie Slawek zacznie latać Gilesem :)

oczywiście szybowca szkoda ale zapewne bedzie jeszcze latał w termice:)

Sławek bierz się za Gilesa!!!!!!! hehehehehehehe

 

pozdrawiam

 

Piotrek Szymański

 

PS-Sławku ja sie dziwię że nie pokleiłes tego na miejscu CA i aktywator i w powietrze hehehehehe:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.