Skocz do zawartości

TopModel - Bidule 116


TKK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

W swoim czasie tez sie napalalem na ten ogon ;)

 

W sieci malo konkretow. Generalnie wydaje sie, ze bedzie klopot z transportem (podwozie) no i nie wiem, czy nie lepiej na holownik cos z wyzszym skrzydlem? Np Pilatus? No chyba, ze to nie ma byc holownik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim czasie tez sie napalalem na ten ogon ;)

No ogon jest fajny. :-)

 

W sieci malo konkretow. Generalnie wydaje sie, ze bedzie klopot z transportem (podwozie) no i nie wiem, czy nie lepiej na holownik cos z wyzszym skrzydlem? Np Pilatus? No chyba, ze to nie ma byc holownik ?

Transport to zawsze można na przyczepie, generalnie każdy model >2,5m jest już trudny w transporcie.

O skrzydła bym się nei martwił, podwozie jest bardzo wysokie (jeżeli to masz na myśli pisząc "...z wyzszym skrzydlem?".

Pilatus - nie nie, to jest szkarada, brzydszego modelu nie widziałem. ;-)

 

A faktem jest - w sieci mało informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TKK

modelarz

 

Imię: Tomasz

Wiek: 91

I Ty z takim stażem modelarskim (i nie tylko), pytasz nas młodzików o zdanie ?? :lol:

 

Może ten temat w czymś pomoże --> http://www.rc-network.de/forum/showthread.php/123374-Bidule-116-von-Topmodel-wer-hat-schon-mal...

 

P.S - Ogon rzeczywiście super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzsze skrzydlo = gornoplat powinien byc stateczniejszy od dolno/srednioplata. Ale to tylko pod kątem holowania patrzę.

Teraz mam górnopłata - http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=363924#363924 - Miss MORAVA.

Fakt lata ładnie, statecznie i powoli - do holowania znakomity.

A Bidule może myślę jako następce - chce najpierw dobrze rozpoznać jakie są opinie na jeo temat.

 

I Ty z takim stażem modelarskim (i nie tylko), pytasz nas młodzików o zdanie ?? :lol:

Wierzę w młodych ludzi, my dziadki już sie tak na tym internecie nie znamy. Ciężko nam maila sklecić i napisać go na klawiaturze. ;-)

 

jary14 - dzięki za linka - poczytam sobie w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.