Jump to content

kgmodel

Modelarz
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Żywiec
 • Imię
  Krzysztof
 1. Wielka szkoda, że w tym samym terminie jest reaktywowany Piknik Modelarskiw Nowym Targu. Ciężki wybór będzie dla wielu Kolegów modelarzy.
 2. Boguś, foty rewelacyjne. Olbrzymie podziękowanie , że upamiętniłeś tak wspaniale naszą imprezę.
 3. kgmodel

  Żar 2014?

  Witam. Niestety pokrywa się terminowo z Red Bull Air Race w Gdyni, szkoda , bo trzeba z czegoś będzie zrezygnować.
 4. kgmodel

  Regulacja DA-85

  Witam. Mam dokładnie ten sam problem z bokserem JC EVO 120. Identyczne objawy. Może ktoś pomoże ?
 5. A holówki są zazwyczaj trzy lub cztery, jeżeli jedna z nich padnie, a nie daj Boże dwie, to pozostali holownicy mają prze.........., czyli ciepło. A szybowczyków do pociągnięcia ze 20 albo i więcej w jednej kolejce. Pozdrawiam serdecznie
 6. Widzę, że opady śniegu wywołały zainteresowanie "nartkami" do modeli W moim Piperku są narty z tego zestawu: http://www.nastik.pl/narty-modelu-4350g-p-3984.html Waga modelu około 8 kg , czyli narty są zdecydowanie za małe ale jak widać przy niezbyt grubej warstwie śniegu spisują się bardzo dobrze. Jeszcze nie latałem przy grubszej pokrywie i mam pewne obawy, że model może trochę "tonąć" , jak zrobię próbę na śniegu o grubości około 20 cm , to coś konkretnego napiszę. Mocowanie nart na fabryczne podwozie modelu, czuby nart unoszone elasycznie do góry przy pomocy zwykłej gumy "recepturki", tyły nart stabilizowane do kadłuba mocną nicią szpagatową. Jak znajdę chwilę czasu , to zrobię zdjęcia i zamieszczę.
 7. Witam. Piper zapoczątkował zimowy sezon.
 8. Myślę Jurku, że w przyszłorocznym sezonie polatamy i w Lipowej i w Buczkowicach. Przecież mammy do siebie całkiem blisko.
 9. Witam. Kolejny holownik do listy: Lipowa k/Żywca, pil. Krzysztof "kgmodel" Gęga, Bidule 116 3,0m, 140cm3, szybowce 20 kg +, e-mail: kgmodel@op.pl, tel. 606775486
 10. Oto maoja Bidule 116, model zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Topmodel jako holownik. Dokładnia widać w którym miejscu konstruktorzy umiejscowili hak. Z tym położeniem model holuje szybowce wyśmienicie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.