Skocz do zawartości

Młodzi konstruktorzy u premiera


rafalgruszka

Rekomendowane odpowiedzi

Co za problem coś takiego złożyć? Wystarczy mieć kasę na gotowe podzespoły, teraz sie wszystko kupi.

Na zadanie domowe przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, zastanów się dlaczego to jest bez sensu, a następnie odłącz od komputera kabel od internetu.

z takim założeniem co drugi z nas powinien być u Premiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście! Ja mam tego typu autonomiczną zabawkę z gotowych POdzesPOłów za przyzwoitą kasę.

Mogę iść do Pinokia, szczerze mu wygarnę puste obietnice, bylejakość i słupkoPOlitykę oraz POkażę, jak takie 'cuś' lata niemalże samo, niczym obecny rząd na POparciu POpaprańców, POpularnie zwanych lemingami.

 

 

Na poważnie: kolegom laureatom serdecznie gratuluję!!! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za problem coś takiego złożyć? Wystarczy mieć kasę na gotowe podzespoły, teraz sie wszystko kupi.

Na zadanie domowe przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, zastanów się dlaczego to jest bez sensu, a następnie odłącz od komputera kabel od internetu.

z takim założeniem co drugi z nas powinien być u Premiera...

A Ty na zadanie domowe przeczytaj wszystkie swoje posty, zastanów się dlaczego to jest bez sensu, a następnie odłącz od komputera kabel od internetu.

 

 

Nie mów, że złożenie hexa/okto jest trudne, jak ma się kasę to wszystko idzie kupić i później złożyć, biedni by w takim przedsięwzięciu nie startowali...

Nie takie rzeczy ludzie budują...

 

 

Zwycięzcom oczywiście gratuluje ale dla takiej grupy konstruktorów to raczej nie był wielki problem, raczej zabierało to więcej czasu na złożenie do kupy a najpierw zaprojektowanie pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest w tym najcenniejsze ? POMYSŁ ! Teraz każdy pisze że może tak zrobić, a jakoś nikt wcześniej na to nie wpadł :twisted:

Zgadzam się jednak ja pisałem o elementach tego pojazdu a nie o wymyśleniu projektu i właśnie zaprojektowaniu takiego a nie innego łazika, za resztę zapłacisz kartą Master Card.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malker, nie pisz pierdół.

 

Skoro piszesz o gotowych podzespołach, to w nie wlicza się nie tylko silnik i śmigiełko, ale cała elektronika. Rozumiem, ze wg ciebie w HC czy innym Tower Hobbies kupię gotowe moduły, kontrolery, komputery pokładowe, zaprogramowane pod konkretne zadanie itp?

 

Rafał miał rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kupi sie w HC czy innym Tower Hobbies bo już tam nie kupuje.

 

Profesjonalne moduły do copterów idzie bez problemu kupić:

https://www.mikrocontroller.com/index.php?main_page=product_info&cPath=69&products_id=496&zenid=4f30f512022e81f88fcf7de4b2915bb1

 

Z dostawą pod nogi.

 

 

Za innymi elementami trzeba sie rozejrzeć, na pewno JAKIEŚ są w sprzedaży do programowania, nie mówię, że wszystkie.

 

Poza tym na stronie wyżej jest więcej elementów do budowy copterów itp.

 

Cały sekret tkwi w tym, że trzeba to opracować jak ma działać każdy element a do tego nie mam żadnych wątpliwości, że zrobili to sami.

 

Ja mam na ten temat własne zdanie i mam do tego prawo, Wy macie własne i gra muzyka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest w tym najcenniejsze ? POMYSŁ ! Teraz każdy pisze że może tak zrobić, a jakoś nikt wcześniej na to nie wpadł :twisted:

dokładnie o to chodzi...

Malker, to dlaczego Ciebie tam nie ma skoro to takie proste...

mam pomysł... podaj kwotę i zaprojektuj lepszy, fajniejszy, zestaw który wygra z ich projektem a ja za to zapłacę... zobaczymy Twój geniusz inwencje i pomysłowość...

tylko podziel się na łamach forum projektem, zastosowaniem, rozwiązaniami technicznymi przeliczeniami itp. itd.

rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.