Skocz do zawartości

Jaki pakiet dla tego odbiornika?


Michal345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki odbiornik i aparaturę do niego:

http://imageshack.us/g/10/s7300435.jpg/

Sprzęt leżał chwilę w szafie, teraz postanowiłem go użyć ponownie i chciałbym go zasilać pakietami li-po, lecz nie wiem czy 11,1V czy 7,4V. Poprzednio chodził na 7 akumulatorkach "paluszkowych". Wpisałem w google numer z tego odbiornika - RL036RH i znalazło mi tylko jedno ukraińskie forum, gdzie na zdjęciach odbiornik wygląda tak samo, jednak nic się nie dowiedziałem o pakietach.

I tu mam pytanie do użytkowników, czy ktoś miał z takim odbiornikiem do czynienia i może powiedzieć, jaki pakiet do niego podłączyć, żeby go nie spalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio do odbiornika mozesz dac napięcie 4,8-6v. Ale juz przez regulator czy wewnętrzny BEC bedziesz mil dac wieksze napięcie jakie bedziesz potrzebowal. Czyli tak jak pisałes 7.2 czy 11.1v.

Raz podłączyłem bezpośrednio do odbiornika 4 nowe serwa TP (wyciągnięte z opakowania) i dałem na to napięcie 11.1... Wszystkie w ciągu 2s padły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podłączałem te 7 akumulatorków przez te dwa kable, co wystają z odbiornika :D (czyli 7 aku po 1.2v każdy dawało mi 8.4V). Do tego bez dodatkowych regulatorów podpinałem silnik, więc regulator ma pewnie "wbudowany". Serwa też podłączałem i wszystko chodziło. Chodzi mi o to, czy jak teraz pod te dwa kable podłącze 11.1V to czy mi nie spali tam czegoś? Czy lepiej dać 7.4V?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.