Skocz do zawartości

Edge 540T 2.13m


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z odbudową to nie tak prosto jakby się wydawało ale ktoś kto wie o co chodzi to nie powinien być duży problem. Widząc że tylna część kadłuba z usterzeniem jest cała, skrzydła jak na foto to też chyba nic się nie stało wielkiego, tylko niestety przedział kabinowy zawsze się wali w strzępy, ale Łukasz, nie wyrzucaj Edka tylko daj mu "pauzę" ja też tak kiedyś zrobiłem z Kataną bo leżała gorzej rozbita niż Edge prawie pół roku, aż wreszcie dostałem olśnienia i po pięciu dniach była gotowa do lotu, tyle że był to model znacznie mniejszy ale liczy się to że został przywrócony do "żywych". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje, że wiem o co chodzi i wiem tez, że jest to duży problem. Odbudowywałem ten model dwa razy. po tej kraksie go nie poskładam. Bo nie byłby to remont a budowa nowego Edge. Łącznie ze skrzydłami. Cały jest tylko ster kierunku.

 

 

Ale już niedługo otworze nowy temat gdzie opisze nowego Króla;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czemu zawsze są to straty materialne?

O przepraszam, ja ponoszę głównie straty moralne - koledzy kręcą taaakie akrobacje, a ja :ass: blada, nie umiem :evil: .

;-)

 

symulator panie ładziu i ćwiczyc do upadlego

my z kolegami tak robimy i cos tam juz latamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.