Skocz do zawartości

Która aparatura to umożliwia...


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Moj Flash 5x po raz pierwszy 'zawiódł' mnie. Tzn 'zawód' to może zbyt mocne słowo - po prostu zabrakło takiej funkcji. I teraz chciałbym zapytać, kto z modelarzy w swojej aparaturze ma taką opcję. Już opisuję co chcę zrobić.

 

Ustawić na przełaczniku 2pozycyjnym następujące parametry steru wysokości:

1. Expo 70% i wychylenia 125%

2. Expo 80% i wychylenia 70%.

 

Ja niestety we flashu mam do wyboru tylko jedną z tych opcji więc musze latać w konfiguracji

1.Expo 70% wychylenia 125% oraz expo 0% wychylenia 100%

lub też

2 Expo 80% wychylenia 70% oraz expo 0% wychylenia 100%.

 

Po co mi taka opcja - chcę w Fun Fly mieć do szalenia mocne wychylenia z rozsądnym expo, a poza tym do lądowania b. delikatny i spokojny ster wysokości.

 

Ciekawi mnie która aparatura dałaby takie możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin,

 

Wymysl jakies bardziej zaawansowane zadanie.

Z powodu natloku dodatkowych zadan troche ostatnio przystopowalem z tlumaczeniem, ale "co sie odwlecze to nie uciecze". :mrgreen:

 

Moznaby to zrobic z 5 punktowa krzywa na kanale klap z offsetem i jeszcze zmiksowac z wysokoscia.

Jakby Ci "pary" zabraklo w silnik - pomachalbys dragiem i dolecial jak ptak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że chyba nie wymyślisz takiej funkcji dla radia ,czego by nie pociągnął Multiplex Royal 9 lub 12.

Po prostu jak czegoś nie ma fabrycznie to budujesz jak z klocków i wkładasz w dowolny kanał i pod dowolny przełącznik.

Jest tego tak dużo ,że czasami sam się gubię.

Ale od przybytku głowa nie boli i tego radia nie oddał bm w życiu za ten śmieciowaty pulpitowiec Motyla :devil: :rotfl: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieciowaty pulpitowiec Motyla

 

śmieciowaty to jest jeż Tomka :P

 

skaz no mi kolego człowika od gigantów z RE w ręku :) Z tego co sie orientuje to Futaba albo MC :D

 

A może kolego sympatyczny, skoczymy razem w październiku na Ochodzite, polatamy szybowcem tak 3h bez lądowania na stojąco ?? Zobaczymy wady i zalety śmiecowatego pulpitowca motyla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym co Futaba 9 , Graupner MC-19 , Multiplex Royal 9 trudno się dziwić że jest prawie wszystko i można programować bardzo zaawansowane funkcje i mixować wszystko ze wszystkim.Większość tych nadajników ma podobne programy rózniące sie raczej nazwami no i oczywiście wyglądem.Nie ma co się spierać o firmę, pomimo że mam świecącą sie Futabę to jestem z niej bardzo zadowolony a właściwie z jej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiedzą ,że przy każdej okazji nie odpuszczę, aby nie dociąć Motylkowi na temat jego radia.

Oczywiście dyskusja jest bezsensowna ,bo dla każdego liczy się inny element radia i dlatego wybiera to ,a nie inne .

Dla mnie wygląd cegły ,czy sreberka Futaby były nie do przyjęcia.

Dla innych "piękność" Royala też jest nie do przełknięcia :rotfl:

Jednak możliwość zwolnienie wszystkich możliwych kanałów w dowolnym przedziale 0-4s ma tylko Royal :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.