Skocz do zawartości

Super Stearman- Great Planes


MironRC

Rekomendowane odpowiedzi

a te ,,pierdziel " to żartobliwie

Jeśli ktoś zacznie do ciebie mówić gówniarzu to nie wiem czy to będzie żartobliwie. Mnie nie podobają się takie prostackie odzywki tym bardziej ze stony smarkacza do osoby 2x starszej. Zapamiętaj to sobie bo będziesz miał z tym problemy w przyszłości...a i jak widać byłeś i tu za to karany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zacznie do ciebie mówić gówniarzu to nie wiem czy to będzie żartobliwie. Mnie nie podobają się takie prostackie odzywki tym bardziej ze stony smarkacza do osoby 2x starszej. Zapamiętaj to sobie bo będziesz miał z tym problemy w przyszłości...a i jak widać byłeś i tu za to karany.

Słusznie i naukowo. Dziś jechałem tramwajem i stałem, a trzy panienki w wieku Sak122 sobie siedziały, a nad nimi kobieta po 60-tce. Nawet nie pomyślały o tym żeby podnieść pupcie do góry...

 

Wracając do meritum, Radek na dwóch przykładach pokazał Ci możliwości silników benzynowych 26 i 30 cm3 w tym modelu, więc po co jeszcze się upierasz i w takiej formie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie instrukcja bardzo dobrze określa środek ciężkości. 140mm od krawędzi natarcia na górnym płacie. Z takim wyważeniem odbył się oblot, jednak będziemy go trochę przesuwać do przodu, ponieważ podczas lotu model ma tendencje do zadzierania do góry. W instrukcji jest napisane, że środek ciężkości można korygować do 9mm w każdą ze stron.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem był w tym, że zaraz po montażu, a na długo przed oblotem, po prostu gdzieś posiałem instrukcję. Wystartowałem więc bez wyważania i to był jak widać wielki błąd. On właściwie chciał się tylko wznosić, a ja byłem jeszcze za słaby, żeby sobie z tym poradzić... :devil:

W każdym razie dziękuję za dane. Po remoncie już go na pewno wyważę i to chyba nawet właśnie z lekkim zapasem na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.