Skocz do zawartości

Problem z PayPal'em


bartek74

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Mam taką prosbę o pomoc do Kolegów:

założyłem konto PayPal aby zapłacic za Profili 2, niestety konto Paypal rózni się od konta bankowego moim drugim imieniem i nie mogę na nie przesłac kasy.

Czy ktoś z aktywnym PayPalem byłby w stanie dokonać przelewu?

Oczywiście należną kwotę przeleję wcześniej na podane konto :-)

Dzięki za pomoc

Bartek Przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypisz do konta kartę kredytową. Konto obciąży ją automatycznie.

 

Karty kredytowe, banki dają teraz gratis do kalendarzyków reklamowych. ;)

 

A przy okazji - Paypal ma edycję danych osobowych. Dopuszczają ich zmianę z powodu błędu w pisowni lub zmiany prawnej (ślub itd). Zajrzyj do pomocy i zrób porządek z danymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty kredytowe na ogół wiążą się z jakimiś kosztami... lepsza jakaś karta do zakupów internetowych - Visa Virtual... np. w mBanku takie dają (choć nie tylko) ;] - działa to wyśmienicie, szybko, bezproblemowo... zdecydowany "życioułatwiacz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z takim problemem.

 

U siebie na koncie bankowym ( PKO SA ) mam 2 imiona wpisane a na PP tylko 1 do tego na PayPal mam wpisane nazwisko i adres bez polskich znaków i nie mam najmniejszych problemów z doładowaniem konta. Klikam "ekspresowe doładowanie" i wtedy przekierowuje mnie na stronę logowania do banku i robię przelew.

 

Zawsze w banku możesz pobrać specjalną kartę ( jak nie masz kredytowej tylko płatniczą ) w PKO SA z tego co wiem nazywa się to kartą do płatności internetowych ( jest to również karta płatnicza jak Maestro ) a koszt utrzymania jej jest taki sam jak Maestro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać w profilu, mam 16 lat, chciałbym powiązać konto bankowe z kontem paypala.

Ale, by założyć konto na paypalu trzeba mieć ukończone 18 lat, czy paypal się dowie z powiązanego kotna bankowego że mam 16 lat? czy będę miał jakieś potem problemy??

Z góry thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.