Skocz do zawartości

DG-1000 początkujący


lisartur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie jak określić punkt zerowy przy cięciu nosa

chodzi mi o taką rzecz ze ustawię sobie samolot przodem do ściany tak żeby skrzydła były równolegle i wtedy będę miał ustawioną oś poprzeczną idealnie ale jak mam to zrobić jeżeli chodzi o oś podłużną ile trzeba podnieść tył samolotu żeby był idealnie punkt zerowy do obcięcia noska

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem ale jak nie to najwyżej następnym razem zrobię rysunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak na "oko" to myślę ,że ten silnik będzie dobry.Może być lekki nadmiar mocy w tym modelu, ale to żaden problem :Dhttp://www.nastik.pl/ray-c354806-p-1578.html

Na oko to chłop w szpitalu zmarł. Jak nie wiesz, nie pisz.

 

Silnik - jeśli nie chcesz rakiety - proponouję Ci wielkości Turnigy 35-42 1000kv plus śmigło 11x6 - 12x6. Mamy taki w Proximie II Reicharda i spokojnie wystarcza.

 

Co do cięcia noska - wytnij sobie w kawałku sklejki otwór odpowiadający średnicy kołpaka do śmigła, jaki masz, załóż ten sprzęt na nosek i wymanewruj tak, żeby kąty były OK. Potem obrysowujesz nosek dookoła po sklejce i masz linię cięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak na "oko" to myślę ,że ten silnik będzie dobry.Może być lekki nadmiar mocy w tym modelu, ale to żaden problem :Dhttp://www.nastik.pl/ray-c354806-p-1578.html

Na oko to chłop w szpitalu zmarł. Jak nie wiesz, nie pisz.

 

Silnik - jeśli nie chcesz rakiety - proponouję Ci wielkości Turnigy 35-42 1000kv plus śmigło 11x6 - 12x6. Mamy taki w Proximie II Reicharda i spokojnie wystarcza.

 

Co do cięcia noska - wytnij sobie w kawałku sklejki otwór odpowiadający średnicy kołpaka do śmigła, jaki masz, załóż ten sprzęt na nosek i wymanewruj tak, żeby kąty były OK. Potem obrysowujesz nosek dookoła po sklejce i masz linię cięcia :)

To prawie ten sam silnik ,tylko w innej obudowie :wink: poza tym wiem ,więc piszę. Zgadzam się z szanownym kolegą co do technologi cięcia noska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.