solainer Posted August 21, 2007 Posted August 21, 2007 Kiedyś też sklejałem papierowe nieloty, ale czas robi swoje i ze sporej kolekcji pozostał tylko ten model. Nie jest to dzieło sztuki ale żeby troszkę powiększyć dział z modelami redukcyjnymi zamieszczam tu jego zdjęcia.
Pietrek Posted August 21, 2007 Posted August 21, 2007 Wybitnym znawcą sztuki wysokiej nie jestem, ale model ładny. Jeśli każdy z kolekcji był sklejony podobnie - to jej rzeczywiście szkoda. Dawno dawno temu również miałem fazę kartonową, a między innymi Bf 109 E z MM. Przyznam, że gorzej był zwaloryzowany, gorzej z efektami eksploatacyjnymi, ogólnie chyba wszystko gorzej :wink:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.