Skocz do zawartości

Wybór aparatury Futaba 8FG czy aurora


larith
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie w wyborze aparatury bo to nie takie proste zadanie ;D Zastanawiam się nad Futaba 8g lub Aurora 9 2.4GHz. Plustem tej drugiej jest telemetria. Cena nie gra jakoś mocno roli bo są podobne. Nie wiem jak z jakością aparatur Hiteca. Ktoś może się wypowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z jakością aparatur Hiteca. Ktoś może się wypowiedzieć ?

Ale co to znaczy z jakością Hiteca? Nie licz na to, że dostaniesz jednoznaczną odpowiedź; jest bardzo wiele osób, które polecą tobie Futabę i pewnie tyle samo polecających Hiteca. Oczywiście im nowsze wersje tym bardziej zaskakujące nowinkami i "wypasione" Ja na początku zabawy - 12 lat temu kupiłem Hiteca Focus 4. Po kilku latach przeszedłem na Optic 6 i nadal go używam bez awaryjnie. Focus też działa jak należy dlatego ... z miesiąc temu brat kupił właśnie Aurorę i jest z niej bardzo zadowolony. Więc - choć nie mam jej na codzień ale bardzo polecam właśnie ten nadajnik.

 

I jeszcze jedno - popraw ten błąd w tytule bo razi okropnie :!:

 

EDIT - sam się nie ustrzegłem literówki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolega chyba nie wie o jaki błąd chodzi

Kolega w ogole chyba jeszcze nie wie, czego chce. Najpierw pyta, gdzie kupic wyzej wspomniana Futabe, a dwa tygodnie pozniej, w innym watku zastanawia sie, jaka aparature wybrac. Do tego ani "prosze", ani "dziekuje". Zawracanie glowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.