Skocz do zawartości

Kolejny oszust


mundak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ed. Jutro paczka idzie. Jak możecie to usuńcie temat?

Brawo Dzialeczka ! pokazales ze jestes Facetem ! rozwiazales ten problem super tak jak przystoi na modelarza ...

A na tym przykladzie mlodziez moze sie uczyc ze nie nalezy zwlekac z wplatami,dokonywac zaplat w wysokosci jak bylo wczesniej umowione itd,itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Dzialeczka ! pokazales ze jestes Facetem ! rozwiazales ten problem super tak jak przystoi na modelarza ...

A na tym przykladzie mlodziez moze sie uczyc ze nie nalezy zwlekac z wplatami,dokonywac zaplat w wysokosci jak bylo wczesniej umowione itd,itd...

A czego Ty gratulujesz? Tego że sprawa została załatwiona po interwencjach na forum??

 

Sorry ale tego tematu nie powinno być w ogóle i by prawdopodobnie nie było gdyby:

 

- Mundak przesłał pieniądze w odpowiednim czasie lub kiedy chociażby poinformował że wpłatę dokona później.

 

- Działeczka nie cwaniakował, nie cudował że nie wie o co chodzi tylko jak człowiek ROZMAWIAŁ!

 

I o ile pierwszy popełnił błąd to drugi już świadomie z tym błędem jak widać nic nie zamierzał zrobić a Wy za to jeszcze go chwalicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończcie już, bo robicie aferę w każdym temacie tego typu. Właściwie to nie wiem czemu takowe tematy wogóle powstają :? . Zamiast załatwić sprawę samemu na PW czy GG to ktoś ładuje taki temat na forum, żeby się inni "gryźli" nawzajem :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie wiem czemu takowe tematy wogóle powstają :? .

...jak to nie wiesz ??? do dzisiaj bylaby ta sprawa niezalatwiona ....Sebamor -zycze dalszego bezstresowego zycia bez "przygod" ...ale wiedzac jak wyglada "zycie" wiem ze nieraz bedziesz prosil sie zeby Ci ktos pomogl...

..."co wiesz o zyciu majac 14 lat" ...(to sie nuci...byla kiedys podobna piosenka )

 

...a chwale dlatego ,ze wiele takich spraw nie jest "zalatwionych " do konca normalnie , gdyz coraz wiecej ludzisk to ignoranci,oszusci i bez honoru ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."co wiesz o zyciu majac 14 lat" ...(to sie nuci...byla kiedys podobna piosenka )

 

A Ty masz ile? Czy puste miejsce w polu "wiek" nie jest niezgodne z regulaminem ?

Znam kolegę Sebastiana osobiście i uwierz mi po 3 minutach rozmowy zdziwił byś się ile 14-latek może wiedzieć o życiu. Np to:

...to ktoś ładuje taki temat na forum, żeby się inni "gryźli" nawzajem :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebamor -zycze dalszego bezstresowego zycia bez "przygod" ...ale wiedzac jak wyglada "zycie" wiem ze nieraz bedziesz prosil sie zeby Ci ktos pomogl...

Ocyzwiście nie twierdzę, że nikogo nigdy nie będę prosił o pomoc, wielokrotnie prosiłem i tą pomoc otrzymywałem, ale nie o to mi chodziło. Zobacz sobie na każdy temat tego typu, a jest ich trochę... W każdym z nich powstaje kłótnia, zazwyczaj zaczyna dwoje skłoconych wśród nich jeden to założyciel tematu. I teraz "zabawa" postępuje, bo każdy czytający dany temat chciałby wypowiedzieć swoje zdanie. Zatem dołącza siędo jednego albo do drugiego i tak powstaje mini wojna. A potem w różnych tematach na forum dostzregamy wypoweidzi typu:

"Nie lubię użytkownika ******* ponieważ....

albo

"No nie znowu TY, weź się odczep ode mnie w końcu"

itp.

 

I w taki sposób tematy tego typu potrafią skłócić ze sobą różnych userów, których sprawa z danego tematu wogóle na początku nie dotyczyła.

 

Janeczek, nie chcę się z tobą kłocić bo nie mam o co, oraz tak naprawdę to nic do ciebie nie mam :wink: . To tyle ode mnie nie mam zamiaru dalej bić piany, dowidzenia :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty masz ile? Czy puste miejsce w polu "wiek" nie jest niezgodne z regulaminem ?

 

odpowiadam na pytanie pierwsze: wiecej niz Ty...

 

odpowiadam na pytanie drugie: kiedy sie wpisywalem nie wymagano jeszcze tego *

 

natomiast nie mam jasnego zdania na temat ;czy po 3 minutach rozmowy z 14-latkiem moglbym ze zdziwieniem stwierdzic co On moze wiedziec o zyciu ...

 

*- nie bylo przy tym "gwiazdki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jezeli interesuje Cie moj wiek to chetnie Ci podam ...na PW... ;D

Skoro ustanowiono że wiek i inne dane mają być obowiązkowe to raczej powinno się dostosować do reszty. Z drugiej strony podanie wieku przez stałego uczestnika tego forum nie powinno stanowić specjalnego kłopotu. Świat, prawo i przepisy zmieniają się cały czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.