Skocz do zawartości

Prawo jazdy :P


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee, Łukasz! To z czego masz tę poprawkę? Z jazdy? Nie możliwe abyś nie zdał. Autka naprawiasz, wiesz, gdzie mają silnik i wiesz, dlaczego wogóle jeżdzą, to co , nie umiesz jezdzić? Ostatnio jeden 12-to latek przejechał bez najmniejszego problemu 350 km i tam go dopiero gliny dopadli... Słyszałem takie dwa kruczki, na których padają stare wygi zdające ponowny egz. po komplecie punktów karnych: Brak zatrzymania przed strzałką zieloną na sygnalizatorze przy skręcie w prawo, nawet przy całkowitym bezruchu na skrzyżowaniu i braku jakichkolwiek pieszych.

Drugi: Równoległa jazda po dwóch pasach i nawet leciuteńki wyjazd przed samochód jadący obok, przed pasami dla pieszych. Jest to wyprzedzanie przed pasami i pałą!

No i trzeci, który przeczytałem kiedyś w "Polityce" w wywiadzie z panią instruktor.

Dyskwalifikacja na egzaminie nawet za najechanie jednym kołem na linię ciągłą. :o

No a teoria to przecież chyba pestka? Kodeks wryty do mózgownicy na pamięć i spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pisałem już kiedyś, jak to zdawałem w Chicago egzamin na kierowcę /nie mylić z szoferem, bo szofer tam, to profesja i też na szofera tam zdawałem i wcale nie było ani troszkę trudniej :D /. Najważniejsze to było: slowly, slowly, please... Więc może to jest rada Łukaszu? Jedz wolno, jak ta ostatnia :ass: i może pan dla świetego spokoju Ci da rozgrzeszenie? W końcu tylko na drogach szybkiego ruchu w niektórych miejscach jest znak określający prędkość minimalną. W mieście chyba nie jest określona prędkość minimalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zbyt wolną jazdę też oblewają argumentując to strachem przed szybszą jazdą..... wielu już tak poległo.... Optymistą to ja znowu nie jestem ale niekiedy trzeba myśleć pozytywnie. Inaczej zjedzą Cię nerwy i nic z tego nie będzie .... Ja osobiście bardziej boję się teorii niż jazdy ;) Wolę jechać niż uczyć się na pałę podchwytliwych pytań :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale też nie mogę jechać za wolno bo wtedy pan egzaminator rzuci tekstem "nooo panie kierowco, a gdzie dynamika jazdy?" Najlepiej jechać 45Km/h poniżej źle i powyżej jeszcze gorzej. Właśnie na egzaminie im wolniej bym jechał tym dla mnie lepiej bo łatwiej zorientować sie w sytuacji. Cały trik polega na tym, żeby mieć oczy dookoła głowy. I jeszcze ludzki egzaminator.

 

 

edit: pisaliśmy w tym samym czasie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
no to Cię nieźle przetrzymali, moim zdaniem to najgorsze jest wiedzieć, ze już sie ma a nie móc jeździć:P Powinny być wydawane prawka tymczasowe tak jak dowody rejestracyjne, drukowane od razu po zdaniu prawka.

 

Toż to apokalipsa by była ;] trzeba dać ochłonąć i dobrze opić nowe prawko a nie za kólko od razu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.