Skocz do zawartości

Prawo jazdy :P


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

Witam po małej przerwie :) .

 

Ja miałem prawko 17.08. o godzinie 10:00

 

Musiałem jechac we własnym zakresie! Tzn. tata mnie zawiózł :wink:

 

Pierw godzinka czekania, no i teoria. 20min. czekania, w koncu przylazł jakiś gostek bardzo podobny do Bogusława Lindy :) i teoria. Na B 18 pytań, na A 6 pytanek. Po kilku minutkach podnoszę rękę, podchodzi ów facet i bez najmniejszych emocji:

- Chce pan zakończyc egzamin?

- Tak.

- Prosze nadusic przycisk "Koniec" i "Zatwierdź"

 

W tym miejscu czas się zatrzymał, wszystko się wyjaśniło gdy ujrzałem 2 razy napisane "Pozytywny". A egzaminator dalej ciągnie bez emocji:

- Kategoria B 2 błędy, wynik pozytywny, kategoria 1 błąd A wynik pozytwny.

 

Uff.... Ledwo co, ale się udało :D .

 

Później kolejne czekanie czekanie, byłem pewien, że zaraz pojadę samochodem. Wchodzi egzaminator w białym gangu, kręci sobie parasolką (był mały deszczyk, a ja w koszuli w krótkim rękawie 8) ) i odczytuje moje nazwisko....

I proawdzi mnie na motocykl!

 

Oszczędzę Wam nudnej dalszej opowieści :) ...

Na motor zdałem!

Później autko, na mieście mnie usadził :? .

Trudno, ale już nie k o n t a k t o w a ł e m .

 

Dodam może tylko: motocykle zakatowane trochę, jak ujechałem z 200 od ośrodka to lewe lusterko się przechyliło (mocowanie :| ) ale już nie chciałem poprawiac bo by mi egzaminator jeszcze coś zarzucił... W ogóle takie jakieś...

 

Porawka na B już 12.10.2007 ! :lol:

 

Osoby które na dzień dzisiejszy się umawiają na pierwszy egzamin termin mają tak gdzieś... 10-15 listopada? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja. Kategoria ABT-1982 CE-1989 D-1990 DE-1991 czyli wszystko ,ale kiedyś było inaczej (może i lepiej) Teraz pracuje w WORD-zie ale szkolę do zawodowego kierowania tych którzy chcą pracować zawodowo za kierownicą . Nie jestem egzaminatorem. A wszystkim którzy walczą o upragnione prawko to trochę współczuję i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.