Skocz do zawartości

Turnigy 9X i problem z 'gazem'


jeziorek74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do odbiornika podłączyłem tylko regulator pod 2 kanał. Ale powinien sie chyba regulator odezwać coś zagrać , a tu cisza. Pierwszą włanczam aparature. Oddałem ten reulator do reklamacji , ale zastanawiam się czy gdzieś nie popełniłem błędu. Tak jak pisałem składam pierwszy model , wszystko nowe. W aparaturze reversy robiłem na normal i na rev , ale nic to nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Potrzebuje pomocy zakupiłem tą apke i mam podobny problem.

A wiec od początku chciałem włożyć ją do EGP podłączyłem wedle instrukcji czyli

prawa poziomo lotki kanał 1

prawa pionowo wysokość kanał 2

lewa pionowo gaz kanał 3

lewa poziomo kierunek kanał 4

i nic silnik nie pracuje sprawiłem starą apke wszystko działa jak trzeba wiec nowa próba. I tu zrobiłem błąd przestawiłem coś tylko co nadajnik niby działa ale trymer gazu na samej górze silnik startuje za połową . Wkładam w starą apke gdzie było ok i to samo silnik coś popiskuje zero melodyjki CO przestawić zęby wróciło do normy Dla mnie wygląda to tak jak bym rozregulował rygiel (niestety nie mam karty do programowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz jeszcze raz zaprogramowac regulator z drążka gazu.W TG9X najprawdopodobniej zmieniłes subtrim lub epoint.Jest jakas kombinacja nacisniecia klawiszy co powoduje powrót do ustawien fabrycznych aparature,ale nie pamietam.Napewno ktos z kolegów podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redox 30A walczę z tym ze Trymer gazu jest na maksa a obroty na drągu za połową się zaczynają dość gwałtownie Dopiero po podłączeniu do turnigy rygiel zwariował Znalazłem instrukcje rygla i nic się nie zgadza z tymi pikaniami

 

W display gaz jest podzielony zaczyna się od środka na górę i dól

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...............Jest jakas kombinacja nacisniecia klawiszy co powoduje powrót do ustawien fabrycznych aparature,ale nie pamietam.Napewno ktos z kolegów podpowie.

Twardy reset (EXIT + włącz aparaturę) puść EXIT kilka pisków z głośnika i po chwili powinna się włączyć.

Masz przywrócone ustawienia fabryczne i czystą pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 100 na 100 Zrobiłem mały eksperyment miałem stary rygiel który był zalany wodą.Podłączyłem i okazało sie ze silnik odegrał melodyjkę ale nie ruszył tylko lekko drgał ale wszystko miałem ustawione prawidłowo czyli na zero (a ten rygiel tak ma ) wiec jestem prawie w 100%przekonany ze padł rygiel tylko czemu?

 

Reset zrobiłem nic nie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.