Skocz do zawartości

Turnigy 9X i problem z 'gazem'


jeziorek74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak nic się nie zmieniło

 

Na innej apce jest to samo nie wchodzi tryb programowania i teraz pytanie jak kupie kartę do programowania uda się odzyskać rygiel? Czy nowy trzeba będzie kupić Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby przy podłączaniu apki zepsuć rygiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innej apce jest to samo nie wchodzi tryb programowania i teraz pytanie jak kupie kartę do programowania uda się odzyskać rygiel? Czy nowy trzeba będzie kupić Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby przy podłączaniu apki zepsuć rygiel

No tego to Ci nikt nie zagwarantuje że programator zrestartuje regulator i go "uleczy".

W Twojej okolicy nie masz znajomego modelarza który by miał taką kartę programującą.

Dawno go kupiłeś, może spróbuj go reklamować?.

Znalazłem też inny opis programowania spróbuj jeszcze w/g tej instrukcji Regulator REDOX 10 A / 20 A / 30 A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie udało się jakoś weszłem w tryb programowania na starszej apce komunikaty były prawidłowe dałem na ryglu ustawienia fabryczne i ruszył.Tylko przy pierwszym uruchomieniu dziwnie się zachował.

Włączam apke a potem zasilanie odbiornika silnik od razu startuje choć drąg na zero staje i już działa jak trzeba.

Jak zrobię odwrotnie czyli najpierw nadajnik a potem nadajnik jest ok melodyjka i stoi Wcześniej nie było znaczenia co pierwsze włączysz jeszcze posiedzę i zobaczę może jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie udało się jakoś weszłem w tryb programowania na starszej apce komunikaty były prawidłowe dałem na ryglu ustawienia fabryczne i ruszył.

 

Wcześniej pisałeś, że masz trymer gazu na górze. To morze być problem. Nie podajesz "-100" tylko trochę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem jeszcze raz w tryb programowania zresetowałem i wszystko wróciło do normy Obojętnie co najpierw podłączysz silnik stoi :D

Chciał bym wszystkim podziękować za pomoc

I jeszcze jedno pytanko jak podłączyć symulator znalazłem jeden wątek na forum ale nie działa :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.