Skocz do zawartości

jaka Aparatura którą podłącze z Aurora 9


spiderok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wie ktoś może jaką aparature mogę kupić którą podłącze z aurorą 9 (trener/uczeń)

 

również przydało by mi sie kilka informacji na temat kabla który jest mi do tego potrzebny.

 

jeśli ktoś miał by takie radio i chciał sie go pozbyć za rozsądną cene i jest z wrocławia lub okolic chetnie odkupie :)

 

interesuje mnie cokolwiek byle było to jak najtansze

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie łączy się nadajniki tej samej firmy; ja mam Hitec Optic 6, a brat Aurorę. Niestety Aurora ma gnizdo na yack'a , a Optic stare gnizdo z kilkoma bolcami. Ktoś jednak pisał , że miał dołączone do nadajnika przejściówki umożliwiające podpięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kształt gniazda/wtyczki w znikomym stopniu determinuje możliwość połączenia nadajników w trybie uczeń/trener - wykonanie odpowiedniego kabelka nie powinno stanowić problemu. Również polaryzacja sygnału da sie obejść. Chyba że Aurora jest specyficzna. Ale nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do riku powiedzieli ze kazdego hiteca podlacze jako uczen trener rowniez maja za 60 plnów kabel odpowiedni ktory dziala z kazdym radiem hitec dlatego jak by ktos mial do odsprzedania jakies 4 kanalowe dzialajace np. laserowe w dobrej cenie chetnie odkupie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do riku powiedzieli ze kazdego hiteca podlacze jako uczen trener rowniez maja za 60 plnów kabel odpowiedni ktory dziala z kazdym radiem hitec dlatego jak by ktos mial do odsprzedania jakies 4 kanalowe dzialajace np. laserowe w dobrej cenie chetnie odkupie

Przecież na samym poczatku pisałem, że każdego Hitec'a połączysz z Hitec'kiem. Wymagane są tylko odp końcówki, które można dopasować.

Obawiam się, że nikt - powtarzam - nikt nie sprzeda tobie 4 kanałowego nadajnika do tego laserowego :!: Swoją drogą co to znaczy? Ja własnie do takich celów trzymałem Focus 4 - 4kanałowe ale gdy zakupiłem do tego celu kolejnego Optica to Focus chyba już zbędny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.