Skocz do zawartości

Yak 12A


olo115

Rekomendowane odpowiedzi

a może MVVS dobrze chodzi??? :lol::lol: :mrgreen: , ja mialem kiedys mvvs i teraz mam os maxa, asp, i widze jaka róznica,

 

aha, czyli ty nie potrafisz?... DJ IGLICA I KREC , W O.S Maxie raz wyregulujesz i chodzi i tak nie trzeba :)

 

P.S a od kiedy ty masz Funtana s30, ostatnio nazywala sie s10, s40, sMINI?, i nie kłam że sam ją zrobiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

regulacji?? co ty powiesz... to czemu nie kupiles sobie mvvs lub radugi zamiast Super tigra do swojej funtany?

 

Wiec jak mam nie porownywac to juz wiadomo ze MVVS chodzi gorzej, a kosztuje tyle samo co ASP/ SuperTigre

 

Moze MVVS jakos sie nadaje do trenerków, cos takiego jak olek ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek spokojnie mozesz zastosowac raduge . Nie martw sie opiniami niektórych modelarzy zazwyczaj to wynika z braku wiedzy w zakresie regulacji silników modelarskich. Sam widziałem jak Raduga 10ccm uniosła prawie 2.8m górnopłata a ludzie którzy sie smiali z tego silnika byli zaskoczeni i podziwiali jak ta Ruska maszyna ciagnie. Dla przykładu filmik Raduga 10ccm z bardzo długą rurką na tłumiku

 

http://pl.youtube.com/watch?v=bhV1J2ViWV4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą sobotę przyjechałem na lotnisko z modelem ,który chciałem sprzedać , bo źle latał ,a silnik działał jak opisywana raduga. :D

Po południu wyjechałem z zaj.... silnikiem i świetnym modelem.

 

W między czasie Zbyszek się do niego dorwał i zrobił swoje. ;D

 

To tak o jakości silników.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.