Skocz do zawartości

Yak 12A


olo115

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

taa... nawet nie wystarczy zeby sie odbil z ziemi, sam wiesz jaka trawe mamy nie dla twojego modelu :rotfl: :rotfl: i ty chcesz jeszcze szybowca ciagnac... no coment.. życze szczescia.. gwarantuje że jak będzie tak jak mowie to sie bede smial na lotnisku :D

 

i jak twierdzisz ze raduga i mvvs jest najlepsza to czemu na forum piszesz inaczej a na lotnisku mowisz gdzie tam w zyciu mvvs.. super tiger najlepszy chodzi 100/100 eh... jak ty bedziesz rekreacyjnie latał ... nie wierze, za długo cie znam, co bylo z topstarem, za bardzo nim kreciles i ci sie złamał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raduga dobry silnik, kwestia regulacji, ewentualnie wymiany gaznika i wszystko gra :) pasuje do niego tez krotka rura rezo od mvvs, tyle ze nowa jest droga. mozna poszukac radugi oryginalnie z tylnim wydechem i rezo :)

 

Ładny ten Yak, a co do holowania, to znajomi wypuszczali holownik i szybowca z reki i bez wiekszych problemow, trzeba tylko troche biegu, i koordynacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik jest starszego typu, jak powiedział poprzednik radek, ma dobrą moc jak na tak stary silnik, własciwie do górnopłatów mogłby służyć (takiego jak twojego) lecz napewno do fun-flayow nie, zwróc uwagę, że ten silnik spala dużo paliwa (to nie jest supertigre) .

 

Tu masz filmik http://youtube.com/watch?v=bhV1J2ViWV4

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo że nie super tigre hehe mam 8 ccm i chodzi 100 na 100 zresztą widziałeś i to na paliwie czeskim 15% rycyny :D:D ale mi chodzi o dużą moc i raduga powinna wystarczyć ;) kręci olbrzymie śmigła jak na tą pojemność miałem raduge 10 to kręciła w 3m modelu śmigło z 15 ccm bez problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem, super tigre naprawde ci sie udał :) Ma paliwie model technics SYNTETYK chodził mu kiepsko a przeszedł na stare paliwo PROXIM Power 15/0 i chodzi najlepiej z wszystkich paliw. Ale hmm... raduga może potrzebuje nitro zeby lepiej chodzila??, jak tak ogladam filmiki na youtube to wszedzie jest napisana jakas mieszanka z dodatkiem nitrometanu od 5-10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.