Skocz do zawartości

Reaktywacja! Piknik Modelarski PIŁA 2007 9.09.2007


DJDIT

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety pogoda załatwiła frekwencję było więcej modelarzy niż modeli :D i

Szczęśliwcem który polatał Darka Extrą był Kolo

77ba5ca97469237b.jpg

507b3ba9e2ee6f21.jpg

d7fab5f4ed77476a.jpg

b262c55447685f9a.jpg

Latał jeszcze jet i parę innych modeli ale pogoda była tak paskudna że nawet fotek nie chciało mi sie pstrykać

2078d44a067e3dd2.jpg

d889e0d4b7befe0a.jpg

8b6679223be6c9a6.jpg

 

Pozdrowienia dla wszystkich kolegów z forum z których miałem przyjemność poznać i porozmawiać osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie pogoda była tak fatalna, że nie wypusciłbym psa na zewnątrz... pierwsze 2,5h stalismy w deszczu, to odstraszyło na tyle potencjalnych zlotowiczów (i się nie dziwę) że mielismy dosc niską frekwencję. Najpierw wiatr zdmuchnął namiot na dach mojego samochodu robiąc mi dwie wgniotki, i w tym samym momencie namiot pociagnał stojak z kolumna głosnikową na ziemię w efekcie czego wszystkie 3 głosniki sa do wyrzucenia bo pogieły sie na koszach i odpadł magnes. Strat na kilkaset zł...

Wnioski na kolejny rok o ile będe jeszcze w PL

Zero rozgłosu w radiu i TV, naprawde ciezko zapanować nad gosciami z miasta na olbrzymim lotnisku mającym wjazdy z każdej strony. Raczej cięzko wykonalne aby odgrodzić tak gigantyczna powierzchnie siatką czy czymkolwiek. Wole wykopać kasę z podziemi lub dołozyc z własnej kieszeni i mieć zgraną ekipe znającą przepisy bezpieczeństwa niz tysiąc mieszkanców/gosci którzy zachowuja sie totalnie bezmyslnie.

No i oczywiscie termin, mysle ze najlepszymi miesiacami są czerwiec, lipiec, sierpień max, bo praktycznie dość latwo się wstrzelic w dobra pogodę. Generalnie mimo tego, że pogoda nie dopisała, na swój sposób jestem jakoś zadowolony. Przynajmniej próbowałem coś zrobić, a lepiej cos zrobic niz siedziec na tyłku i nic nie robić...

 

Chciałbym tutaj podziekować Dawidowi Kierecie i jego bratu za czuwanie nad bezmyslnymi samochodziarzami, i ekipie z Poznania za efektowane loty (jak zwykle nie zawiedli) ps. nastepnym razem zabierzcie zapasowe podwozie ! i matiego za szybką relację z filmem :jupi: pozdrowienia dla słupska i 3miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, pogoda pod psem. Ale ogólnie, tak jak Darek mówi, też jestem zadowolony. Oczywiście, nie obyło się bez kreta. Bodajże kolo swoim modelem go wystraszył.A swoje film i zdjęcia wrzucę później. Film oczywiscie odpowiednio zmonmtowany z dobrym podkladem muzycznym :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.