Skocz do zawartości

Moj nowy wymiatacz


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis po tygodniu czekania na paczke priorytetowa po powrocie z pracy czekala na mnie mila niespodzianka - awizo.

Tak wiec szybko zostawilem co miale zostawic w domu i z dusza na ramieniu dyla na poczte, gdzie pani wreczyla mi niemala paczuszke.

Rownie szybko trafilem do domu gdzie uwiecznilem ten moment

starling1.jpg

Szsybko skalpel w dlon i po otwarciu paczuszki ukazal mi sie taki oto widok

starling2.jpg

Zblizenie.........i wszystko jasne :D

starling3.jpg

Drzacymi rekoma odsunolem suwaczki i wydobylem elementy...Kazdy elegancko byl zafoliowany w 2 mm tkanine gabkowa. CAly zestaw wyglada tak.

starling4.jpg

Po 2 minutach modelik juz prezentuje sie w pelnej krasie

starling5.jpg

starling6.jpg

 

Ci co znaja produkty Pana Leszka Kwarcinskiego wiedza jakie emocje towarzysza ogladaniu jego modeli Ci co nie znaja ...powini poznac.

Co tu duzo gadac...Model cud miod a wszystko zrobione, spasowane idealnie.

Model przewiduje na przyszly sezon ale oczywiscie bede zdawal relacje z jego "uzbrajania"

Bo troszke dokupic rzeczy trzeba :D.

Przede wszystkim zaczne od 6 serw HS-81 i jakiegos odbiorniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na jakiej stronie mogę znaleźć modele Pana Kwarcińskiego? (zgubiłem adres strony) Interesuje mnie micron.

 

Mój falcon tez był w ładnym kartonie - który do dziś służy pięknie jako pudło transportowe. Towar też był zapakowany wzorowo - płaciki w miękkiej piance , ogon też.

 

Nic dodać nic ująć - porządna i fachowa firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie ze chodzi o model Falcon ?

Nie to Starling

Mejla to mam , a strona jest i to po Polsku nawet. Tylko jej adres?

Pan Leszek nie ma swojej strony jako takiej. Jest za to kilka stron gdzie mozna obejrzec jego modele. Wystarczy w google wpisac nazwy modeli i nazwisko producenta :)

Co do torby to rzeczywiscie jest zarabista. Mieszcza sie w niej 2 modele. Kieszenie na poszczegolne czesci modeli sa z grubej gabki obszytej tkanina, Kadluby maja swoje oddzielne kabury po obu stronach torby. Do tego 2 kiesznie na drobiazgi zapinane na zamki blyskawiszne. Torba jest z kordury i to co najfajniejsze..mozna ja nosic za uszy, na jednym pasku, ale tez co nawazniejsze w modelach latajacych na zboczach ma szelki i mozna sobie zalozyc ja jak plecaczek i wybrac sie na wycieczke w mniej dostepne tereny :)

 

Teraz troszke o modelu.

Na zachwalanie juz nie mam sily bo mozna robic to bez konca.

Moze troszke o wadze...

Kadlub - 219g

centroplat - 240g

uszy - 2x160g

statecznik - 2x28g

RAZEM 835g + drobne dodatki

 

Ciekawe ile bedzie wazyl gotowy do lotu :)

A teraz powiem cos co bedzie wyznacznikiem klasy producenta ktory jest klasa sama dla siebie jedynie

Wyobrazcie sobie ze zwazylem wszystkie elementy i .....UWAGA !!!! stateczniki waza dokladnie tyle samo a mam wage z dokladnoscia do 0,1g a uszy ktore sa juz sporymi elemenami laminatowymi maja roznice na wadze 0,3g co jest niebywale aby miec taka wprawe aby tak duze elementy mialy tak zachowana idealnie wage. SZACUNEK

 

Latac modelem bede co prawda na wiosne bo teraz musze zarobic na wyposarzenie :) ale juz i tak nie moge doczekac sie tego swistu powietrza cietego przez platowiec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech Wam ślinka kapie po brodzie

http://img213.imageshack.us/img213/2504/mojelatada7si7.jpg

Fotkę zrobiłem zima poprzedniego roku u mnie w klubie .Modele są jeszcze w wersjach wcześniejszych ,ale nie zamienił bym żadnego na inny.

Po cichutku powiem że Leszek" kombinuje" z czymś nowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.