Skocz do zawartości

Pakiet Turnigy 3S 2200mAh w locie przestał działać


bodziobsz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dzisiaj podczas powolnego latania moją świerzo zbudowaną deltą, mój pakiecik (prawie nowy bo ze 2 razy na nim latałem) nagle przestał działać. Szczęśliwie znalazłem deltę i nic się nikomu nie stało. Po rozebraniu pakietu na każdej celi mam po ~3,7V więc jest ok. I jak dosyć mocno podociskam kable, to pokazuje się napięcię na wtyczce. Co mogło się tak nagle stać że przestał działać i jak to teraz naprawić? Dodam że delta z tym pakietem nie zaliczyła żadnego kreta.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej tak rozebrałem ten pakiet, ale dopiero po dłuższym i dokładniejszym przejżeniu zobaczyłem co się stało. pękł lut w 2 miejscach. Już zalałem na nowo cyną ale na fotce pokazuję miejsca pękniecia. W sumie temat do zamknięcia bo wiem co się stało ale można trochę pomyśleć dlaczego tak się stało?

Dodam jeszcze że ten styk pod 2-gim miejscem pęknięcia jest odchylony od płytki. Wada fabryczna?

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.