Skocz do zawartości

Uwaga na sklep Hobby King.


LZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...kontakt z kupującym? :shock:

Przy próbach wyjaśnienia sprawy były różnego rodzaju uniki, jak np. nie przyjmowanie maili, kłamliwe zapewnienia, etc

Powtarzam: zgodnie z ich sugestią kolega zmienił silnik na będący na stanie i tu zagadka za 50 punktów: kto zgadnie, co to zmieniło? Ano to, że na zamówieniu nie było bekordera, a na ich stronie wiele pozycji tak; ponieważ zamówienie nie było realizowane przez następne tygodnie mam prawo podejrzewać, że mój towar został sprzedany.

W moim odczuciu takie praktyki są nieuczciwe.

 

Ale dość tego tematu; jestem niezadowolony i nie przyłączę się do pochwalnego chóru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

Ale dość tego tematu; jestem niezadowolony i nie przyłączę się do pochwalnego chóru.

Ależ oczywiście masz do tego prawo.

Rozumiem, że HK stracił kolejnego klienta, bo deklarujesz, że już nigdy tam nie zrobisz zakupu.

Zakończmy tym samym ten temat, bo znowu zamieni się w ponad 120 stronicową "operę mydlaną".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy uważacie mnie za ślepca? czy durnia? :evil:

Przecież w wykazie jest podana również waga kartonu, więc nie tłumaczcie mi jak ociężałemu umysłowo.

Na moich kilkanaście zamówień w żadnym nie miałem "wagi kartonu" - dodatkowe pudełko "za zero USD" pojawia się tylko przy specyficznych zamówieniach - np. folia czy duży model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz co zamowiles?? Folie? Smigla wieksze, czy co?

Dla mnie to jest jak najbardziej uczciwe z ich strony. Dla przykladu- koszt przesylki folii. Sama folia wazy 309g, a jej porzadne zapakowanie wg hobbykinga 379g. Wiec mogliby od razu napisac, ze 5m wazy 688g, a nie 309g. Ale wowczas przy zamowieniu 3 rolek tracilbys 2x379g za ktore musialbys zaplacic. Wiec po co tak robic. Lepiej jednorazowo dorzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpisz? Mam zeskanować?

Pozwolisz, że zacytuję:

"Extra size Cardboard Box and Packing 183g"

Karol -> czytaj ze zrozumieniem !! Jak zamawiasz coś co nie wejdzie do koperty to wówczas dodają karton. Za karton nie płacisz ale koszta przesyłki kartonu TAK - poprzez dodanie owych 183 lub 387 gramów w zależności co kupujesz.

W przypadku zakupu modelu waga jest już z kartonem i wówczas próbują doładować całą resztę do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że hobby king mocno zawyża wagę, niedawno dostałem paczkę na full co do grama wypchana 1499 gram(wg. hk), a bez otwierania położyłem na wagę i wyszło około 1,1kg, dla mnie te 400 gram to dużo, bym sobie dużo dołożył...

Ale plusem jest to że paczka doszła w 6 dni od statusu shipping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu, jeżeli przeczytasz uważnie mój post, to zauważysz, że jego treść nie przeczy wcale Twoim słowom :-) jak zresztą koledzy Ci wyjaśnili...

A co do tego wątku: kolega LZ zarejestrował się na forum tylko po to, żeby go napisać. Jakoś do teraz nie pokazał żadnego dowodu na udowodnienie swojego "case"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.