Skocz do zawartości

User vs admin czyli historia rozwalonego Yaka


rabbitlkr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Motyl jaka to róznica czy model został podeptany czy rozbity

 

A no zasadnicza... Jezeli przez przypadek nadepniesz na skrzylo i je polamiesz to wiadomo, ze skrzydlo jest uszkodzone i tyle. Jezeli polamiesz skrzydlo przy krecie to wiesz, ze skrzydlo do wymiany na pewno ale nie masz pojecia czy przypakiem nie ma ukrytych pekniec w kadlubie. Nie wiesz czy przypadkiem model nie rozleci sie teraz od wibracji silnika... Prawad?

 

Podmuch wiatru sprawil ze model zahaczyl koncowka skrzydla o matke ziemie i na tym skonczyla sie moja przygoda z tym modelem.

To jest opis pechowego lotu. Zdarza sie...

 

Na razie mam przerwe w lataniu bo musialem ladowac na zylecie- ster wysokosci odmowil posluszenstwa.

To swiadczy o tym, ze cos nie tak jest ze sterem - nie wiemy co bo za malo Pawel powiedzial. Ale to mogl to byc pekniety popychacz albo kiepska konstrukcja powodujaca blokowanie sie steru - kupujacy zastanowilby sie czy warto kupowac malo pewny model albo zasal pytanie sprzedajacemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było tak jak piszesz na forum to OK, nie oszukałeś forumowiczów. Ale jeśli uważasz ze zatajenie prawdy nie jest oszustwem to przepraszam cię bardzo za nazwanie OSZUSTEM. Niestety za chamstwo z twojej strony przepraszać nie będę bo od gówniarzy cię nie wyzwałem.

 

ps. Jeszcze jedna sprawa co do spotkania twarzą w twarz, kolega @kojot wyraził chęć spotkania, więc możesz się z nim skontaktować.

 

PS 2. Skoro przeprosiłem za oszusta to stosownie wyedytowałem ostrzeżenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj czlowieku. Z mojej strony chamstwa nie doznales dopoki sam mie nie zbluzgales. Zastanow sie nad przebiegiem calej akcji i zobaczysz ze od gowniarzy z mojej strony zaczelo sie chamskie zachowanie, a to mialo miejsce po Twoim ostrzezeniu. Wiec nie pitol ze to ja zaczalem, oka?

 

A kto to jest @kojot ze mam z nim sie spotykac, bo nie bardzo rozumiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze pawl eże nawet wyciągając do ciebie przyjazną dłoń gardzisz nią :( A szkoda, mimo że ja jestem porywczy nie zbluzgałem cie, tylko nazwałem oszustem według mojego rozumowania sprawy. Skoro twój światopogląd uważa że zatajenie prawdy i ubarwienie opowieści nie jest oszustwem to Cię za to przerosiłem. Twój honor został urażony bo dostałeś ostrzeżenie ?? Człowieku życie nie jest proste i nie raz dostaniesz od życia po :ass: i to bez ostrzeżenia. Ale skoro nie chcesz dojść do zgody i lubisz mieć waśnie i spory to twoja spraw, myślałem ze skoro tak się tu pochwaliłeś studiami psychologi to przeanalizowałeś pewne sprawy, ale dążysz do upodlenia admina i wywyższenia się. Szkoda że nie chcesz zakopać toporu wojennego - szkoda ale będe musiał z tym żyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przyjazna dlonia sa te teksicki ktore wczesniej cytowalem??? I dlaczego w koncu nie przyznasz sie albo nie uswiadomisz sobie ze to Ty mnie sprowokowales trescia ostrzezenia??? Przejrzyj sobie moje poprzednie wypowiedzi na forum ( w sumie jako admin powinienes to zrobic) i przekonaj sie czy jestem chamem.

Po prostu opadaja mi rece kiedy staram sie Tobie to wszystko uswiadomic a moje argumenty trafiaja jak groch o sciane. I tak jak poprzednio pisalem, ostrzegaj, banuj jak masz ochote ale wyzywania od chamow nie sniose i zrozum to wreszcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Cie to obchodzi??? Napisalem tak jak mialem ochote, a Ty nie masz co po nocach robic???

 

czyli tekst powyżej jest bardzo kulturalny ??

 

gowniarzu jeden, to Cie znajde i pogadamy twarza w twarz!!!

 

to też jest kulturalne zachowanie ??

 

 

I nie \nazwałem cię CHAMEM tylko napisałem

 

Za chamstwo wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykrecaj ktoa ogonem. Moje sotrzezenie brzmialo za chamstwo i oszustwo. .

A co Cie to obchodzi??? Napisalem tak jak mialem ochote, a Ty nie masz co po nocach robic???

Prawda byla taka ze przelatywal F16 i takie turbulencje wywolal ze cud ze to przezylem

czemu nie wkleisz calej wypowiedzi zakonczonej emotkiem he?? ]
A jeszcze raz nazwiesz mnie oszustem, gowniarzu jeden, to Cie znajde i pogadamy twarza w twarz!!!
nie jest kulturalne, ale za to nie oczekuj przeprosin, bo cham nie przeprasza. Odwolaj chama to mozesz sie spodziewac nawet browara wirualnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz manipulować prawdą ?? Sorry batory ale nie znami te numery :(

 

teraz pokazujesz swoje ja, koniec i kropka.

 

Nie wklejam całego tekstu bo z f16 żart zrozumiałem i do niego tyczył się emotik, a nie do pierwszych 2 zwrotów. Co do CHAMA poczytaj post wyżej a dokładnie 2 ostatnie linijki.

 

I na koniec to nei ja wykręcam koto ogonem, za oszusta cie przeprosiłem bo mamy inne światopoglądy, ale chamstwo wypowiedzi zostało i nie zamiarujesz za to przeprosić?? Za przyznanie się do błędu czapka z głowy nie spada, fakt jest to trudna rzecz do zrobienia ale prawdziwy mężczyzna potrafi przyznać się do błędu.

 

Co do browara to wiesz wirtualny to niektórzy mają świat, ja wole udać się ( po kliknięciu ENTER) do lodówki i lajfowego wypić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Cie to obchodzi??? Napisalem tak jak mialem ochote, a Ty nie masz co po nocach robic???

 

A tu, szczególnie pierwszy zwrot.

 

W kolejnych postach dołożyłeś już tylko do pieca.

 

A skoro juz tak piszesz to powiedz ten drugi powód, odwagi zabrakło ?? Pamiętaj zę lepsza jest najgorsza prawda niż najlepsze kłamstwo. ale to przez to mamy tą całą dyskuje i tu różnią się nasze światopoglądy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, juz mi nie zalezy. I tak sie z Toba nie dogadam wiec prosze:

1. odleglosc

2. w zyciu nie postawilbym piwa osobie do ktorej czuje taka niechec, momo ze jej nie znam.

 

A jesli moja wypowiedz nie jest przez Ciebie traktowana jako calosc, a czytasz jedno zdanie i zaraz odbierasz mnie jako chama to tym bardziej ciesze sie ze Cie nie znam. Ludzie na poziome charakteryzuja sie miedzy innymi duzym poczuciem humoru, zwlaszcza na swoj wlasny temat. I dlatego tez, tak jak wczesniej napisalem, nie zalezy mi na Twoim zdaniu o mnie oraz na tym, czy pod moim nikiem bedzie ta sliczna, oryginalna czerwona kreseczka, czy tez nie.

I na koniec, czego tak bardzo oczekiwales, przepraszam. Ale nie przepraszam za swoje chamstwo a za to ze nie sprawdzilem najpierw czy moja wypowiedz bedzie przez Ciebie zle odebrana. Moglem w sumie napisac maila, albo zagadac Cie na gg i nie byloby sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na poziome charakteryzuja sie miedzy innymi duzym poczuciem humoru, zwlaszcza na swoj wlasny temat.

 

No ja niestety nie jestem na poziomie, a raczej jestem tylko n a poziomie szkoły podstawowej i tego się nie wstydzę, takie życie.

 

 

Moglem w sumie napisac maila, albo zagadac Cie na gg i nie byloby sprawy.

 

Mogłeś, a tak oplułeś mnie publicznie widocznie to jest twoje postępowanie co do ludzi do których czujesz niechęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam sie Waszej "rozmowie" od samego początku i jestem zdziwiony i zmieszany. Wydaje mi sie ze troche za powaznie potraktowaliscie sprawe i widoczne to bylo juz na samym poczatku. Przez to dyskusja stala sie bardzo niemila i przeisyoczyla sie w zwykla klotnie i straszenie.

 

Przeciez to jest forum modelarskie, a nie miejsce na wyzywanie i ublizanie innym. Szkoda ze tak sie to potoczylo, a kolega Motyl i Pawel chociaz sie na oczy nie widzieli to juz sa dla siebie smiertelnymi wrogami.

 

Widze ze daliscie poniesc sie emocja. Dlatego czasem lepiej jest cos przemilczec, ustapic... a nie do konca stac przy swoim. A powod zaistnialej sytuacji byl malo powazny, wrecz blachy, ale i tak starczyl, zeby 2 DOROSLYCH mezszczyzn poklocilo sie przez internet.

 

Nie chce opowiadac sie po niczyjej stronie, tylko wyrazam swoja opinie na ten temat. Nie chce tez wdawac sie w dalsza dyskusje, poprostu napisalem co mysle o calej sytuacji i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może lepiej odpuścić?

nie tylko forumowicze to czytają, ale też i ludzie z zewnątrz.

 

Dokładnie.. przeginacie. Takie kłótnie nie mają sensu na forum. Macie sobie coś do wyjaśnienia to rozmawiajcie na PM albo przez telefon, a nie tak żeby każdy to mógł czytać, po prostu nie wypada... :/ Nawet nie wiecie ile osób przygląda się wpisom nie uczestnicząc aktywnie w tworzeniu forum.. co oni sobie później myślą..

 

Moim zdaniem cała kłótnia była o przysłowiową "dupę Maryny" i nie warto było się tak irytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę , pomimo ostrych słów , że jeszcze nie raz w przyszłości jeden z drugim pójdą na piwo ,czy też wspólne latanie (być może wirtualne )

Bo często tak jest ,że jak emocje opadną to człowiek się zastanawia ,że tak naprawdę to ten gość po drugiej stronie ekranu , to tak od rzeczy nie gadał , a i coś dowiedzieć się można i w gruncie rzeczy to sympatyczny gość.

 

Mam tu kilka takich osobistych przykładów i w sumie cieszę się,że sprawy potoczyły się tak ,a nie inaczej. Przynajmniej wiem ,że gość pisze to co ma na myśli ,a nie liże :ass:

I za to ma mój szacunek.

 

Zapraszam wszystkich na wspólne latanie w Puławach ,zrobi się grila , kilka skrzynek piwa i jestem pewien ,że temat zamkniemy o.k. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.