Skocz do zawartości

User vs admin czyli historia rozwalonego Yaka


rabbitlkr

Rekomendowane odpowiedzi

Tu wstawiłem kawałek tematu, który moim zdaniem wymknął się spod kontroli dyskutujących, w sumie dorosłych i poważnych osób :D

hubert_tata

 

po pierwsze: czyli w takim razie koniecznie musisz nagrać film z popisami 3d Szogunem a po drugie widzę małe rozbieżności w tym co napisałeś na allegro i tutaj, to jak to w końcu było? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Na razie mam przerwe w lataniu bo musialem ladowac na zylecie- ster wysokosci odmowil posluszenstwa.

 

A na aukcji piszesz

 

Za dobrze mi sie latalo i podczas przelotu na zylecie zbyt zaufalem sobie, pogodzie i szczesciu i zszedlem za nisko. Podmuch wiatru sprawil ze model zahaczyl koncowka skrzydla o matke ziemie i na tym skonczyla sie moja przygoda z tym modelem.

 

To jak było naprawdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel Rzedzicki, twoja odpowiedź jest trochę nie na miejscu. Okazujesz się zwykłym oszustem i ............ Albo chcesz oszukać nas i wstydzisz się przyznać że zwaliłeś sie przez swoją głupote, albo chcesz oszukać potencjalnego kupującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj chlopcze, to co robie z moim modelem to moja sprawa. Nie sprzedaje przebiegu kraksy tylko jej efekt. A jeszcze raz nazwiesz mnie oszustem, gowniarzu jeden, to Cie znajde i pogadamy twarza w twarz!!! Za publiczne szkalowanie mozemy spotkac sie w sadzie, wiec hamuj troche i nie zapominaj ze Twoje watpliwej renomy stanowsiko admina nie czyni Cie Bogiem.

 

Jesli szukasz sensacji i liczysz ze pokaza Cie w Uwadze to tu sie nei uda.

 

Nie zycze sobie Twoich nic nie wnoszacych do tematu wypowiedzi w moich watkach.

 

ps. a swoje ostrzezenia wiesz gdzie sobie mozesz wsadzic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ochoty wdawac się więcej w pyskówki z tobą. przypomniało mi sie stare powiedzenie: ruszyć gówno to śmierdzi.

 

A jeśli Cię stać na adwokatów i sprawę w sądzie chętnie się z tobą tam spotkam, screeny już sobie pozapisywałem więc powodzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie, admin od gowien wyzywa forumowiczow. Po prostu rozpiera mnie duma ze takich cwokow bez cienia kultury daje sie tu na adminow.

Najpierw od chamow i oszustow mnie wyzywasz, potem wmawiasz glupote, a teraz mowisz ze w pyskowki nie bedziesz sie wdawal. To na cholere mnie prowokujesz i jakies ostrzezenia o tresci: Widok szczegółowy ostrzeżeń dla użytkownika: Pawel Rzedzicki

 

Metoda sortowania: Data przyłączeniaData ostatniej aktywnościNazwa użytkownikaSkądPostówE-mailStrona WWW RosnącoMalejąco

Wartość Otrzymane od Data Powód

2 motyl Wczoraj 23:37 Za chamstwo i oszustwo

 

mi tu wysylasz??? Sam siebie ostrzez i wyhamuj powtarzam. A adwokatow nie trzeba zeby wygrac sprawe w sadzie, zapewniam Cie. Udawalo mi sie to nie raz i to w duzo powazniejszych sprawach.

 

Mam nadzieje ze to nasza ostatnia wymiana zdan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyl jaka to róznica czy model został podeptany czy rozbity skoro sa widoczne uszkodzenia to chyba kazdy kto licytuje widzi co to jest zdjecia sa super widac wszystko.Jak kupujesz auto to co wiezysz we wszystko co Ci mówi jego własciciel przeciez sam oceniasz jego stan i sam decydujesz czy kupowac czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle, abstrahując od form wypowiedzi, to zostałeś złapany na rozbieżności. Więc nie zmieniaj tematu, jeżeli chcesz istnieć w pewnej społeczności, np. na tym forum.

Dałeś ciała, możesz wyjaśnić, przeprosić lub zupełnie stracić twarz.

Motyl się nie popisał jako Admin, ale miesiąc dla ochłonięcia IMO ci się należy.

A wymyślając mu od gówniarzy - sam na piśmie udowodniłeś, że dziś jakoś przynajmniej chwilowo rozstałeś się z rozumem. A zważywszy na podany wiek, już chyba nie wypada ci tak tracić panowanie nad sobą, bo byłem pewny, że dyskutuje 16-latek i dopiero potem spojrzałem w Twój profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie ja musze pzreprosic gosca któremu sprzedałem 4 lata temu rower i zapomniałem powiedziec ze dzwonek był niedokręcony.Czy Paweł kogos oszukał przeciez zrobił sporo zdjec i wyrazie widac uszkodzenia modelu dokładnie to co sie stalo wie on sam 99% osób sprzedajacych towar nie mówi prawde co sie stało i to nie znaczy ze zaraz kogos oszukuje przeciez widzą gały co biora :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle, abstrahując od form wypowiedzi, to zostałeś złapany na rozbieżności. Więc nie zmieniaj tematu, jeżeli chcesz istnieć w pewnej społeczności, np. na tym forum.

Dałeś ciała, możesz wyjaśnić, przeprosić lub zupełnie stracić twarz.

Motyl się nie popisał jako Admin, ale miesiąc dla ochłonięcia IMO ci się należy.

A wymyślając mu od gówniarzy - sam na piśmie udowodniłeś, że dziś jakoś przynajmniej chwilowo rozstałeś się z rozumem. A zważywszy na podany wiek, już chyba nie wypada ci tak tracić panowanie nad sobą, bo byłem pewny, że dyskutuje 16-latek i dopiero potem spojrzałem w Twój profil.

 

Sluchaj, to co napisalem na allegro to tylko moja sprawa i nie mialo na celu nikogo oszukac. Sposob w jaki opisalem model i jego uszkodzenia jest w 100% zgodny z prawda, dodatkowo dokumentuja to szczegolowe zdjecia. A ze aukcja zostala dodatkowo "przyprawiona" pikantnym szczegolem to tylko na celu wywolania u kupujacego dodatkowych emocji zwiazanych z przyszlym lataniem tym modelem. Nie na darmo studiowalem psychologie, widac przydaje sie w wielu dzidzinach zycia bo aukcja idzie do przodu jak dzika :D

Powtarzam jeszcze raz, nikogo nie oszukalem i nie mam zamiaru. A zdania na temat Motyla nie zmienie i nie sadze ze chwilowo rozstalem sie z rozumem bo nadal uwazam go za gowniarza, jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% osób sprzedajacych towar nie mówi prawde co sie stało i to nie znaczy ze zaraz kogos oszukuje przeciez widzą gały co biora

Moim zdaniem nie jest to uczciwe, ale skąd dzisiaj młody człowiek ma to wiedzieć.

Zły przykład idzie począwszy od rodziców po elity polityczne z samej góry.

Kłamstwo w żywe oczy, oszustwo, brak zaufania do najbliższych współpracowników, szukanie spisku z każdej strony i "haka" na każdego.

Dzisiaj uczciwość nie jest nic warta, ważny jest spryt i odniesiony sukces (dowolną metodą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze piszecie na tema Yaka 54 Topmodelcz, bardzo duzo wnosi to do sprawy :D

 

Wracajac to OT nie czuje ze oszukuje potencjalnego nabywce i mam nadzieje ze nikt tego mi nie stara sie zasugerowac. W wiekszosci sklepow modelarskich opisy modeli sa tworzone w sposob naklaniajacy do zakupu. A to ze ubarwilem aukcje doatkowym elementem nie jest osustwem i po raz ostatni wypraszam sobie takie zarzuty!!!!!!!!!

 

Na forum opisalem zajscie zgodznie z prawda, Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy tylko najsmutniejsze jest to ze tak trzeba bo inaczej dostaje sie po głowie
Nie obwiniaj tu obecnych czasów. Tak po prostu robią Ci, którzy nie potrafią inaczej. Po tym można odróżnić bystrą głowę od "cfaniaka". Każdy z nich może odnieść życiowy sukses - tylko gdzie tu etyka, moralność, ucziwość u tego drugiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta dyskusja w/g mnie jest bez sensu.

 

Rozbieżność wypowiedzi pomiędzy allegro, a forum jest znikoma. W jednej i drugiej wypowiedzi pada skutek: lądowanie na żylecie. Co jest prawdą. A jaki był powód, czy odmówił posłuszeństwa SW, czy zawiał wiatr, czy nawet pilot chciał nauczyć się lądować na żylecie naprawdę jest mało znaczącym szczegółem w momencie kiedy uszkodzenia są szczegółowo opisane i zrobione są dokładne fotki.

 

Na aukcji jest wszystko opisane łącznie z "metodą" lądowania. A dopisek o przyczynach lądowania JEST MAŁO ZNACZĄCYM SZCZEGÓŁEM.

 

Zrobiła się dyskusja o moralności, padło bez sensu kilka oszczerstw. Jeszcze raz piszę BEZ SENSU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiła się dyskusja o moralności, padło bez sensu kilka oszczerstw. Jeszcze raz piszę BEZ SENSU.

 

całkowicie się zgadzam, czasem mamy głowy zbyt gorące i zbyt zajadle bronimy swojego zdania, a potem to już bardzo ciężko się wycofać, przydałby się jakiś rozjemca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc OT napisze jeszcze raz.

 

Guzik mnie to obchodzi co kto napisze na swojej aukcji, i kto co studiował aby sprzedać model. Faktem jest że pisząc dwie opowieści o jednym modelu to już jedna jest bajką. Pawle sam podałeś linka do aukcji, mogłeś podać linki do fotek i po zabiegu. Poprosiłem cie podobnie jak @Rabbit o małe sprostowanie, ty niestety pojechałeś z grubej rury. Sam zaczołeś ubliżac i stosując swoją wyuczoną metodę na psychologi zmieniłeś kierunek dyskusji na Atak co do mojej osoby. Strach na lachy z tym sądem i wiedz że nie ugnę się przed tym, bo człowiek w swoim życiu przeszedł troszkę, nie interesują mnie jakie ty sprawy wygrywałeś ale pamiętaj że zawsze możesz przegrać. Pamiętaj że ja pisząc o ruszeniu gówna nie pisałem pod niczyim adres, ty natomiast napisałes mi to prosto w ekran i to ja mam podstawy do oskarżeń.

 

Z drugiej strony, ja nadal jestem otwarty na sprostowanie z twojej strony, wystarczy publicznie przyznać się jak było naprawde z modelem. Szkoda tylko że tak dorośli ludzie jak ty wszystkich niewiele młodszych nazywają gówniarzami, a sami nie potrafią się przyznać do błędu.

 

pomyśl kolego nad swoim tonem wypowiedzi i masz szanse naprawić się względem pozostałej części forumowiczów, bo wczorajsze posty nie pokazały cię z najlepszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys wytezyl wzrok i czytal to co pisza Twoim przedmowcy zauwazylbys ze 4 posty wczesniej napisalem

Fajnie ze piszecie na tema Yaka 54 Topmodelcz, bardzo duzo wnosi to do sprawy

 

Wracajac to OT nie czuje ze oszukuje potencjalnego nabywce i mam nadzieje ze nikt tego mi nie stara sie zasugerowac. W wiekszosci sklepow modelarskich opisy modeli sa tworzone w sposob naklaniajacy do zakupu. A to ze ubarwilem aukcje doatkowym elementem nie jest osustwem i po raz ostatni wypraszam sobie takie zarzuty!!!!!!!!!

 

Na forum opisalem zajscie zgodznie z prawda, Amen.

 

I prosze nie wmawiaj mi ze ja zaczalem ublizac, bo pierwsze wyzwiska padly z Twojej klawiatury- osuszt i cham- zobacz moje "ostrzezenie". Dopiero po tym cudownym przejawie Twojej potegi admina puscily mi nerwy. Ale widac ze nadal nie masz dosyc, bo

kto co studiował aby sprzedać model
takie teksciki tylko daja wyobrazenie o Twoich intencjach.

 

Jeszcze bym sie chetnie tu rozwinal ale widze ze nie ma to zupelnie sensu, bo jestes bardzo zadufany w sobie.

 

Nie jestem Twoim kolega i nie zwracaj sie tak do mnie- inni koledzy forumowicze owszem, natomiast Ty jestes adminem i niech tak pozostanie. Masz chec i mozliwosci, dawaj mi kolejne ostrzezenia, moze jak fantazji Ci starczy, jakiegos bana.

 

Powodzenia w dalszym doskonaleniu tej krysztalowej osobowosci oraz rozwoju zawrotnej kariery admina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.