Skocz do zawartości

Easy Star - z napędem leci w dół, bez silnika zadziera nosa


paulox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale czy nie macie wrażenia, że wątek motoszybowce powinie się nazywać: Jakie wyposażenie do Easyglider'a?, lub Eastystar jaki napęd, lub "Latające pianki i co dalej"? Czy te wszystkie tematy nie powinny się znajdować w topiku "od czego zacząć"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale czy nie macie wrażenia, że wątek motoszybowce powinie się nazywać: Jakie wyposażenie do Easyglider'a?, lub Eastystar jaki napęd, lub "Latające pianki i co dalej"? Czy te wszystkie tematy nie powinny się znajdować w topiku "od czego zacząć"?

Hmm... Co więc miałoby się znajdować w dziale motoszybowce Twoim zdaniem Depesz? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale wolałbyś tu widzieć tematy związane z motoszybowcami nie wykonanymi z pianki? A wracając do tematu wątku by nie robić offtopu może masz coś do dodania odnośnie opisanego problemu?

 

PS. Nie chcę abyś mnie źle zrozumiał Depesz, ale wiedz, że nie piszę tego złośliwie, tylko z kontekstu Twojej wypowiedzi odniosłem wrażenie Twojej niechęci z powodu materiału z jakiego są wykonane wspomniane przez Ciebie modele i porównując temat do kategorii "od czego zacząć" spychasz modele piankowe jako przeznaczone tylko i wyłącznie dla początkujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.