Jump to content

Hitec Flash 5x System


damiano_15

Recommended Posts

Witam!

Jestem posiadaczem tej oto aparatury i dręczy mnie jeden problem, a mianowicie gdy napięcie w nadajniku spadnie do 9,2V zaczyna on pikać. Czy da się to jakoś przestawić :?: Bo nie ukrywam staje sie to denerwujące, gdy po 3 lotach zaczyna on przypominać o swoim istnieniu :evil:

Link to comment
Share on other sites

Damian nominalne napięcie pakietu to 9,6V a w pełni naładowany sporo więcej :) To że pika to i bardzo dobrze i czas pomyśleć o zmianie pakietu :) Niestety najwyraźniej Twój pakiet jest już w nie najlepszej formie. (jeśli ładowany jest w sposób prawidłowy) dopisz jeszcze co to za pakiet i czym go ładujesz.

Link to comment
Share on other sites

Hej

 

Marcin ma tutaj 100% racji. Kiedys tez mialem to radio i zachowywalo sie identycznie.

Jesli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej na temat kalibracji zasilania w Twoim radiu to zdecydowanie polecam wejscie na ta strone: Flash

Dodatkowe informacje znajdziesz TU

Link to comment
Share on other sites

Pakiet Hitec-a(9,6v 1300mAh) dostałem razem z aparaturą. A ładuje go ładowarką którą również dostałem w zestawie. A może kilka cykli w shark 10 rozładowywanie i ładowanie by pomogło? I dodam ze cały zestaw kupiłem jakieś 2 miesiące temu a używam go od jakiś 2 tygodni.

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj pakiet uformować za pomocą dobrej ładowarki - prąd ładowania 1/10C. Będziesz znał choćby stan tegoż akumulatora.Wadliwy pakiet nie przejdzie pomyślnie formowania. Napisz jakie prądy ładowania ma Twoja ładowarka dołączona do zestawu - są różne modele.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.