Jump to content

Witam

Gacek

Recommended Posts

Witam Serdecznie. Mam na imię Jacek jak narazie nieposiadam zadnego modelu prócz PicooZa(kupiony tak bardziej dla zabawy). Aktualnie mam ochote cos kupic ale musze uzbierac gotówke. Latać Nieumie Gdyż niemialem nigdy modelu. Pozdrawiam

Wicherek był swego czasu świetną konstrukcją ,ale minęło już z pół wieku ,więc pewnie wymyślili coś lepszego :wink:

A wybór szybowca (może być elektro ) to bardzo dobry pomysł.

Jednak i tak pierwsze loty lepiej robić przy pomocy doświadczonego kolegi.

Na poczatek motoszybowiec -najlepiej chyba jakis multiplexowy - albo easy star albo easy glider. Modele multiplexa sa od podstaw tworzone do nauki latania wiec dla poczatkujacego adepta tej sztuki takiego jak Ty nadaja sie idealnie.

Mysle ze w 400zl sie nie wyrobisz - potrzebny Ci nie tylko model lecz rowniez graty do niego ,nadajnik ladowarka i inne duperele.

Poczytaj najlepiej troche tematow "od czego zaczac" i sie zorientujesz o co w tej zabawie chodzi :)

Pozdrawiam i witam!

Zeby nie bylo, to ja doradzilem Jackowi tą Sky Lady ;) więc przed gromami się wstrzymajcie ;). A tak na bardziej powaznie to ja koledze dam polatać moim cudownym, pięknym i w ogóle za...bistym T-Hawkiem, żeby sam od siebie mógł ocenić czy go to kręci itp.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.