Skocz do zawartości

Zakupy w Staufenbiel ?


hubert_tata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie są koszty przesyłki od Staufenbiel 

Z tego co pisze na stronie to wychodzi 17 €

No chyba że coś przeoczyłem , myślę że więcej informacji mogły by udzielić osoby które

tam kupowały.Nie ukrywam że powyższe model są ciekawą propozycją i chętnie bym zagustował

w Mantis_a

 

http://www.modellhobby.de/e-vendo.php?shop=k_staufenb_e&SessionId=&a=shippingcosts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie są koszty przesyłki od Staufenbiel 

 

W przypadku modeli to raczej bedzie wiecej niz 17€(gabaryty paczki),najlepiej wrzucic konkretny model do koszyka i bedziesz mial cene wysylki.Tabela z cenami podana przez Boguslawa moze byc nieaktualna,a koszyk zawsze mozna wyczyscic :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku modeli to raczej bedzie wiecej niz 17€(gabaryty paczki),najlepiej wrzucic konkretny model do koszyka i bedziesz mial cene wysylki.Tabela z cenami podana przez Boguslawa moze byc nieaktualna,a koszyk zawsze mozna wyczyscic :D.

Wiesiek przyznaję Ci rację, nie pomyślałem o gabarytach i tu faktycznie cena z pewnością wzrośnie.

Zastanawia mnie jeszcze fakt,  jak taki model jest przygotowany do przesyłki, to że oryginalne pudełko to wiadomo

ale czy jest dostatecznie zabezpieczone aby pokonało taki szmat drogi bez uszczerbku. Różnie to bywa z firmami kurierskimi a raczej

z punktami przeładunkowymi. Z drugiej strony nie sądzę aby przesyłka była lipnie przygotowana do wysyłki.

 Tak jak pisałem miałbym ochotę na wspomniany model, no chyba że uruchomić znajomego i jak będzie jechał do Polski

to mi go weźmie ,hmm temat do przemyślenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tym bardziej że pieniążki nie małe.
Zapewne gdybym się już się zdecydował chyba uruchomię kontakt w Berlinie.
O ile znajomy pojedzie w odwiedziny do rodzinki.


moja przesyłka od Lindiger Austria -poczta -miałem szczęście wszystko było całe ale ryzyko jest i do jakiej poczty się odwołać polskiej ?czy austryjackiej ?

Blanik śliczny model ...Kurna sporo szczęścia że w całości zawartość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Czasami kupuję coś w Staufenbiel. Wszystko OK. Paczki w Niemczech dochodzą po 2 dniach.

Cenny w stacjonarnym sklepie w Berlinie, Hamburgu takie same jak na stronie WWW.

Jak ktoś potrzebuje żeby nie płacić dużych kosztów za przesyłkę to piszcie na priv.

Pracuję po Berlinem i często jeżdzę do PL.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.